Özel Posta Kapakları, ne oldukları ve USPIS'in bunlarla ilgili bilgileri neden redakte ettiği.

nomad

Don't buy from me
New Member
Reaction score
23
DEA (Uyuşturucu ile Mücadele İdaresi), USPIS (Birleşik Devletler Posta Teftiş Servisi) ve DHS (İç Güvenlik Bakanlığı). Bu kurumlar sizin gibi insanları yakalamak için birlikte çalışırlar. Sınırsız kaynaklara, sınırsız zamana sahipler ve takiplerinde acımasızlar. Eninde sonunda onların radarına gireceksiniz - ve girdiğinizde, sizi radardan silmek için birlikte çalışacaklar. "Eğlenceli konulara" girmeden önce, özgürlüğünüzü elinizden almak isteyenler hakkında araştırma yapmanız gerekir. USPIS genellikle tüm bunların başlangıcı olacaktır, bu yüzden onların çalışmalarını biraz daha iyi anlayalım.

USPIS "kiralık polis" değildir. Ateşli silah taşıma ve tutuklama yapma lisansına sahiptirler ve bunu sık sık yaparlar. Eğer tek bir paketi bile düzgün bir şekilde hazırlamadıysanız, bu sizin başınıza bela olacak dumanı tüten bir silah olabilir. Paket üzerindeki olası her türlü yüzeyden parmak izi almak için adli laboratuarları olmasının yanı sıra, halktan gizli tutmak için girişimlerde bulundukları çok zarar verici bir araçları var. Hatta bunu kamuya açık belgelerden bile çıkardılar.

USPS Sınıflandırılmış Ulusal Güvenlik Bilgi Programı el kitabının (AS-303) yeni versiyonuna 9 sayfalık yeni bir bölüm eklenmiş olup, bu bölümün "kolluk kuvvetleri soruşturmaları ya da kovuşturmaları için teknik ve prosedürleri ifşa edeceğini ya da bu tür bir ifşanın yasaların çiğnenmesi riskini doğurmasının makul olarak beklenebileceği durumlarda kolluk kuvvetleri soruşturmaları ya da kovuşturmaları için kılavuz ilkeleri ifşa edeceğini" iddia ettikleri için ifşa etmek istememektedirler. (5 USC 552(b)(7)(E))

Posta kapakları tarafından toplanan bilgilere dayanarak (Bilgilendirilmiş Teslimat'a da teşekkür edebilirsiniz), USPS sizi adresinize gelen paketlerle ilişkilendiren bir haritaya sahiptir. Aynı satıcıdan, aynı şehirden, aynı eyaletten mi alıyorsunuz? İki sipariş bile, o kişiyle temas halinde olduğunuzu belirleyen nedensel bir bağlantı olacaktır. Ya tutuklanırlarsa? Açıkçası, eğer bir tedarikçi iseler, sahte iade adresleri kullanacaklardır, ancak her zaman gerçek hedefler (yani siz) - bu nedenle, adınız bu paketlerden birinde yer alırsa, geçen ay aynı paketi aldığınızda ve bunun için kanıtları olduğunda hiçbir şey beklemediğinizi inkar etmekte zorlanacaksınız.

Son noktaya gelirsek - Dread'de ve diğer yerlerde sizi güvende tutmanın yolu olarak sıkça duyduğunuz "hiçbir şey beklemiyorum" rutini - işe yaramıyor. USPIS bir soruşturmada, hakkınızda bir soruşturma yürütüldüğünden sizi haberdar edecek kadar rahat bir noktaya ulaştığında, zaten boku yemişsiniz demektir. Bir yerlerde bir hata yaptınız ve onlar da bunu biliyor. Size *söylememeleri* ve kontrollü teslimat yapmaya kalkışmaları durumunda, *paketi kapıda bırakmak ya da reddetmek işe yaramaz.* Gerçekten sadece "Ah, kahretsin, bizi yendi!" Diyeceklerini mi düşünüyorsunuz - hayır, PACER (ve RECAP) aracılığıyla bulabileceğiniz birçok dava, polis memurları yakınlarda dinlenirken sanığın paketi x saat boyunca kapıda bıraktığını özellikle belirtiyor. Paketin gözlerinin önünden ayrılmasına izin vermiyorlar. Üzerine "RTS" yazabilirsiniz, ancak gidip onu alacaklar ve kapınızı çalacaklardır.

Yine bu son noktaya değinecek olursak, polis kapınızı çalarsa, arama izinleri olmadığı sürece ASLA açmayın. Sadece kapıyı açmak bile bir polisi evinize "davet etmek" olarak yorumlanabilir. İğrenç, biliyorum, ama oluyor.

Peki, bu bilgilerle ürünümüzü nasıl güvenilir bir şekilde tedarik edebiliriz? Umarım çevrimdışı olarak. Ürününüzü satın alıyor ve yeniden gönderiyorsanız, kolluk kuvvetleri için büyük bir saldırı vektörü açıyorsunuz ve bu yolda devam etmenizi tavsiye etmiyorum. Ürününüzü çevrimdışı bir distribütörden alıyorsanız, tamamen farklı bir hikaye.

[USPIS, DEA ve HSI'nin satıcıları nasıl araştırdığı ve kovuşturduğuna dair yüksek düzeyde korunan bilgilerle ilgili olarak bir araya getirdiğim bir WIP ders kitabından alınmıştır. Yayınlanma tarihi bilinmiyor, kamuya açık olmaması gerektiğini düşündüğüm bazı bilgiler var ve bunları yayınlayıp yayınlamama konusunda kendimle mücadele ediyorum]

MqJZ8IvSbo
Pl7XE6tMAg

HOSW2Qj85k

Attachments

• 7jNVRhdt6L.png
    7jNVRhdt6L.png
    483.8 KB · Views: 595
  • tDw3JK4ZuA.png
    tDw3JK4ZuA.png
    159.7 KB · Views: 559

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,721
Deals
666
İlaçların posta yoluyla teslim edilmesi uzun zamandır güvenli değildir. Daha anonim teslimat yöntemleri var - Dead drop.

nomad

Don't buy from me
New Member
Reaction score
23
Bu da olağanüstü yerel bağlantılar gerektiriyor. Bugünlerde neredeyse tamamen yeni bir uyuşturucu kullanıcısı sınıfı var, internete o kadar derinden bağlılar ki onlara sadece siber-uyuşturucu demek mantıklı olur.

Ve bu insanların çoğu, bu belirsiz uyuşturuculara erişmenin başka bir yolunu bilmiyor ve yeraltı pazarlarının yaygınlaşmasıyla, uyuşturucu nakliyesi yakın zamanda ortadan kalkmayacak.

USPIS'in yeni bir satıcıyı *nasıl* yakaladığını daha fazla açıklamak konusunda kendi içimde mücadele ediyorum, ancak bir arkadaşım bana şunları söyledi ve sanırım ben de aynı fikirdeyim.

"Ve benim dürüst görüşüme göre, bu bilgi bekletilmeli ve öğrenmek istediğini kanıtlayan insanlarla paylaşılmalıdır. Topluluğu daha güncel bilgilerle daha iyi bir yer haline getirme zihniyetini görebiliyorum ve buna katılıyorum, ancak her zaman yanlış gözleri yakalamak ya da daha da kötüsü, bu alana girmemesi gereken insanları almak bir avdır. Hepimizin bir başlangıç noktası olduğunu anlıyorum, ancak ben de dahil olmak üzere birçok insan için kendi başıma veya doğrudan insanların yardımıyla öğrenmek zorunda kaldım."

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,721
Deals
666
Anonim satış yöntemleriyle ilgili bilgileri incelemek için saatler-günler-haftalar-aylar harcadım. Ölü damla sisteminin kolayca ölçeklenebilir olduğu ve kolluk kuvvetleri tarafından tespit edilme olasılığının daha düşük olduğu sonucuna vardım. Sonuçta, istihbarat örgütlerinin bile bilgi aktarırken komplo kurmak için bu tür yöntemleri kullanması boşuna değil. Bu dağıtım yönteminin de tıpkı diğerleri gibi sakıncaları yok değildir. Ancak düzgün bir şekilde organize edilirse, organizasyon neredeyse süresiz olarak özerk bir şekilde var olabilir. Her şey yapının nasıl inşa edildiğine bağlıdır. Birkaç ay içinde anonimliğe dayalı, kimsenin birbirini tanımadığı, örneğin 100 kişilik bir organizasyon kurabileceğinizi düşünün. Ve bu kuruluş günde en az 1.000 perakende işlem gerçekleştiriyor. Ve bu sadece başlangıç.
Sorun şu ki mevcut darknet piyasaları bunu yapabilecek işlevselliği sağlamıyor. Ayrıca "kitlesel tüketici" eksikliği sorunu da var. Eğer dead-drop sistemi kitlesel bir pazar haline gelir ve posta siparişini gölgede bırakırsa, o zaman eskiden sokaktan uyuşturucu alan herkes darknet'e gelecektir. İşte o zaman eğlence başlar.

nomad

Don't buy from me
New Member
Reaction score
23
Aslında bu daha önce de yapıldı, sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde değil ;)

Ve evet, Rusya'nın en büyük dark net pazarı haline geldi ve sadece dread drop'lara odaklandı.

Posta sistemi çok riskli hale geldiğinde diğer ülkeler için geleceğin ne getireceğini kim bilebilir? Pazar sahnesinde yenilik için yaratıcı olmak gerekiyor, ancak şu anda tek gördüğümüz tembel kopyala/yapıştır Eckmar senaryoları (iyi bir nedenle - para kazanıyorlar.)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,721
Deals
666
İşler değişir. Belki ekibimiz yakın gelecekte herkesi şaşırtabilir. Ancak ilaç dağıtım sistemi çok tutucu ve bir şeyleri değiştirmek zor olacak. Seçim ve fırsat vermek gerekiyor, hangi modelin değişen dünyaya daha dayanıklı olduğunu zaman gösterecek.

Last edited by a moderator:

nomad

Don't buy from me
New Member
Reaction score
23
Sanırım bunu en iyi şekilde Hakkında bölümünüzde ifade etmişsiniz: "Yenilik, geleceği şekillendirmek için günlük hedefimizi besliyor!"

Dread, /r/DarkNetMarkets kapatılmadan önce geliştiriliyordu ve aslında o zamanlar yenilikçi bir platformdu. Ancak bu yasaktan sonra çok ama çok daha farklı bir hal aldı. Büyük kullanıcı akını "yeni /r/darknetmarkets "i bekledi ve HugBunter tarafından uygulamaya konulan piyasa güvenliği analiz raporları gibi pek çok yenilikçi özellik tamamen kaldırıldı.

İnovasyon yetenekli bir zihin gerektirir. İnsanoğlu değişime direnmek için yaratılmıştır. Bu insanların zihniyetini değiştirmek için ciddi bir olay ya da ilham vermekten başka bir şey olmayacak kadar büyük bir vizyona sahip yetenekli bir zihin gerekir.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

İlginç bir düşünce!

Merak ettiğim şey, böyle bir operasyonun ülke çapında ölçeklendirilmesi.

Er ya da geç posta/katır gerekli!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,721
Deals
666
Elbette kuruluş ilaç taşıyıcılarının var olmasını, büyük sevkiyatları depolamak için depolara ihtiyaç duyacaktır. Ancak tüm bunlar mükemmel bir şekilde çalışabilir, Doğu Avrupa ülkelerinde uyuşturucu ticareti bu şekilde yapılır, sistem orada pratik olarak mükemmelleştirilmiştir. Sadece on yıl içinde orada sokak satıcıları ortadan kayboldu ve şimdi herkes aynı şekilde ticaret yapıyor. Bu forumda bu sistemin yaygın olduğu ülkelerin temsilcileri varsa, süreçleri ayrıntılı olarak anlatabilirlerse iyi olur.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

LE tarafından takip edilmesi kesinlikle daha zor bir sistem olacaktır ve doğru ekip/organizasyonla kesinlikle ölçeklendirilebilir ve hemen hemen her yerde geleneksel ilaç pazarının yerini alabilir!

Bu konuda deneyimli kişilerden de bilgi almak isterim!