Question Birisi Çinli bir Tedarikçiden PMK'yı (CAS: 4676-39-5) başarıyla satın aldı mı?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Çoğu kişinin pmk etil glisidat (28578-16-7) satın aldığını ve daha sonra PMK'ya (4676-39-5) dönüştürdüğünü görüyorum, ancak bir maddeden diğerine dönüştürmenin karmaşık olduğunu görüyorum ve herhangi birinin başarılı bir şekilde ve dolandırılmadan PMK'yı doğrudan satın alıp alamadığını merak ediyorum. aracı satın almaya gerek yok.
Hepinize teşekkür ederim!

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Çin'de ve dünyadaki çoğu ülkede kontrollü bir maddedir. Bir tozu güçlü bir asitle karıştırmayı çözemezsiniz. ısıtma ve ayırıcı huni kullanma?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Pmk etil glisidat PMK'ya dönüştürüldüğünde, büyük bir saflık yüzdesinin kaybolduğunu anlıyorum, ayrıca büyük bir kimyasal reaktörün gerekli olduğunu da gördüm, ancak sanırım bunu küçük ölçekte veya kimyasal reaktöre ihtiyaç duymadan yapmanın bir yolu olacaktır.
Teşekkür ederim!

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Dönüştürülmüş keton ile doğrudan çalışabilirsiniz, ideal olmasa da ve yıldız verimi olmasa da nihai ürün, oluşan herhangi bir yapışkanın daha sonraki bir aşamasında saflaştırılabilir.
1 litrelik yuvarlak tabanlı ya da düz bir damıtma kabı 10-20 Euro... İşleri en azından bir şekilde düzgün yapmak için gerçekten o kadar büyük bir yatırım mı? Vevor'un küçük ölçekli reaktör olarak kullanabileceğiniz kondansatörlü, yuvarlak tabanlı 50 Euro'luk damıtma seti var. Bu, takip etmek istediğiniz yolsa, öğrenmek ve biraz yatırım yapmak için çalışmaya ve zaman ayırmaya istekli olmalısınız, bedavaya gelmez

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
113
Deals
54
Arkadaşlarım bazı vahşi pazar sitelerinde Escrow olmadan satın almayı birkaç kez denediler ve her zaman ürün göndermeden ya da lanet soda gönderip gülerek aldatmaca oldu.