Question Ürünümü renklendirmeli miyim

HHH

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Breaking Bad'deki gibi bir sokak ismine sahip olabilmek için amfetaminimi renklendirmeli miyim?

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Evet, bunu eskiden bir bölge savaşı olarak başlatırdım, bu şekilde insanları birbirine düşürürdüm, beyaz mahalleye gider ve sadece kahverengi ve siyah hap dağıtırdım ve siyah mahallelere giderdim ve hepsi bu haraçta beyaz haplar ve sonra gidip bunu yapmayı bırakırdım çünkü bir hileye ihtiyacınız varsa, saçmalıklarınız var

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
wtf

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Sarcasam: Doğrudan bir cevap yeterli gelmediğinde

• Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Sadece kurcalanmış kopyalanmaya karşı süper savunmasız hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda bir iş cehennemini de aptalca bir nedenden ötürü ima edersiniz, sadece tüm bu işi yapın ve dürüst olursanız çok daha az olduğunu göreceksiniz olmayan diğer işlerle ilgilenin

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Hayır, bunu neden yapasınız ki? İnsanlar saf ürünler isterler, bu yüzden onlara saf olmayan renkli ürünler sunarsanız muhtemelen geri gelmezler, bu basit bir iş 1/1 ayrıca mavi meth veya smt'nin 1 kerelik bir parti şakasından daha fazlası olduğunu düşünmüyorum. bunu yapmaktansa hapları bastırmanızı ve bir logo ile markalamanızı daha çok tavsiye ederim.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Bunlar sahte! Çünkü bana satmam için mal verdi ve ben de hepsini içtim.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Bu iyi bir pazarlama stratejisidir, eğer halihazırda işlenmiş bir müşteri tabanınız varsa, insanların kullandıkları veya sattıkları ürünün sizin ürününüz olduğunu bilmeleri için işleri renklendirebilirsiniz.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Mükemmel bir ürün yapın ve sonra onu renklendirin. İnsanlar ürünlerinizi isteyecek ve siz de daha fazla satış yapacaksınız. Anahtar, önce iyi üründür

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Eğer gerçekten renklendirmek 'istiyorsanız'.. Yani.. Diziyi izlediniz mi? Renkli ürün %99 oranında gerçek 'Heisenberg' Mavisi değildi, bunun nedeni Metilamine eklenen özel bir bileşenin kimyasal reaksiyona yol açmasıydı. Ama muhtemelen çok fazla düşünüyorum lol, renkler eğlenceli sanırım.

Asıl ve gerçek sorum şu: Bu durum PoPo için sırtınızda daha büyük bir hedef oluşturmuyor mu? Etrafta mavi poşetler bulmaya başlarlar ve sanırım size geri dönmek daha kolay olur ve soruşturma için Narkotik Görevlilerini erken getirmeye gerek kalmaz.

Son, muhtemelen aptalca bir düşünce: Neden Kiraz (ya da sanırım sizin durumunuzda) Mavi Ahududu Aromalı Meth'i hiç duymadım?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Aromalı meth mi? Ben sevdim. Sıkıştırılmış addy'lerimin acı tatlı tadını hep sevmişimdir.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Ya da Advil'in üzerindeki kaplamaya ne dersiniz? Çok tatlı! YUMMY! Puro içmeye başladığımda ve tüm 'aromalarla' tanıştığımda onlardan nefret ettim, neden tütünümün yanında tatlı isteyeyim ki? İğrenç. Bir keresinde, yanlışlıkla bir paket tatsız puroya biftekli lo mein'imin suyunu bulaştırdım. Uzun hikâye ama fark etmedim ve öylece kurudular. Tadı MUHTEŞEMDİ ve ne olduğunu anlamam biraz zaman aldı. ET aromalı purolar! NEDEN HALA BÖYLE BIR ŞEY YOK??? Bir puro iç ve bana içinde bir parça pastırma olsa tadının daha iyi olmayacağını söyle lol. O günden beri tatlarla ve bir şeylerin tatlarını değiştirmekle ilgileniyorum.

Tam açıklama Meth'i henüz denemedim ama temelde kimyasal olduğu için tadının en azından 4MMC'ye benzediğini varsayıyorum. Kaliteyi herhangi bir şekilde etkilemeyecekse neden bir parça kiraz ya da başka bir şey olmasın? Ben (hala) kimyager değilim, bu yüzden doğrudan konuşamam, bu yüzden bu ilaçlardan herhangi biri için şeker gibi tatların mümkün olup olmadığını gerçekten merak ediyorum...

Sanırım sigara içmemeyi ya da enjekte etmemeyi bilmeniz gerekiyor. Bu kötü olabilir. Kendi soruma cevap vermiş olabilirim. En azından bu, ben hala et aromalı puroları düşünüyorum. 🤔

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Evet, polislerin aynı çevreye daha hızlı bağlantı bulması için iyi.