Question Bir düşüncenin paylaşımı

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Herkese merhaba, birkaç ay önce bu forumdaydım, harika insanlar, kimya yolunda birbirinize yardım ettiğiniz ve büyüdüğünüz için herkese teşekkür etmek istiyorum.

Bu yazıyı yazmamın nedeni size sormak istediğim bir sorum var, Malezya'da yaşıyorum ve uyuşturucu satıcısı olmak istiyorum, çevrimiçi uyuşturucu satıcılığı, ancak gerçek o kadar kolay değil, çoğu Malezyalı hala kriptoya aşina değil ve çevrimiçi uyuşturucu satmıyorlar, birkaç satıcıyla tanıştım, hayatlarını kazanmanın tek yolu sokağa çıkıp satmaya başlamak.

Nitelikli bir programcıyım ve tüm birikimimi bu uyuşturucu satıcılığı yolunda kullandım, sizlerden tavsiye alabilir miyim? Devam etmeli miyim yoksa ofis hayatına geri mi dönmeliyim?

Sadece bir yan not olarak, XTC, Ketamin, noid vb. gibi bazı Malezya maddeleri sağlıyorum. şimdi yerel bir tedarikçiden aldım, uluslararası ticaret yapma şansım var mı?

Bu yolu ilk seçtim çünkü bir hacker olmak için kendime yatırım yapmak istedim, ancak bu yatırımın tahmin edilemez bir miktarı var ve etrafımda çok az uyuşturucu satıcısı gördüm, başarılı hikayelerini yaptılar, bu yüzden ilk başta bu yolu seçtim, lütfen beni yargılamayın, son zamanlarda kendimi sorguluyorum, devam etmeli miyim ve çok hayal kırıklığına uğradım, lütfen yorumunuzu bırakın, çok takdir edeceğim, teşekkürler

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Öncelikle bunun tehlikeli bir iş olduğunu anlamalısınız, özellikle aşağıda insanlar sahip olduklarınızı alacak ve bunun için sizi öldürmeyi düşünmeyeceklerdir. Hala şişede duran yüksek dereceli ketamini bir şekilde Amerika'ya gönderebilirseniz çok hızlı bir şekilde zengin olabileceğinizi söyleyebilirim. Çok popüler, aynı şey DMt ve 96-48-0 için de geçerli. Aslında ben de K hakkında konuşmak isterdim. Eğer dünyanın sizin bölgenizde GBL için bir kaynak bulabilirseniz dünyanın en şanslı satıcısı olursunuz çünkü sadece 1 müşteriye ihtiyacınız olur. Bana.

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Açık olmak gerekirse, ABD'ye madde teslim edebilecek bir bayi mi arıyorsunuz?

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Merhaba,

Tam anlamıyla sizinle aynı konumdayım, hacker olmak 1 2 3 değil, IT / ICT alanı hakkında çok fazla bilgim var, ancak para o kadar kolay akmayacak. Bu nedenle ilaç dünyasına diğer kimyagerler için bir Laboratuvar Yaratıcısı olarak girmeyi seçtim. Sadece çevrimiçi tedarikçileri nerede bulabileceğimi ve iyi bağlantılar kurabileceğimi arıyorum.

Çevrimiçi bir Laboratuvar Yaratıcısı olmak istiyorum, eğer birinin bir laboratuvara ihtiyacı varsa, ihtiyaç duydukları tüm malzemeleri almalarını sağlayacağım, sizi bir programcı olarak kullanabilirim.

Özel olarak konuşalım.

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Burada BB Forum'da ihtiyaç duyduğunuz tüm tedarikçilere ve bağlantılara sahip olabileceğinizi söyleyebilirim, Yönetici süper arkadaş canlısı ve anlayışlı, Buradaki profesyoneller çok yardımcı oluyor.

emin 😄️

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Ekibimiz, birçok forum kullanıcımızın yararlanabileceği yeni bakış açıları geliştiriyor.
Birçoğunuz ilerici düşünüyor, internet ticareti, güvenlik, kriptografi hakkında düşünüyorsunuz. Ancak uyuşturucu piyasası çoğunlukla muhafazakâr, eski kurallara göre çalışıyorlar, kişisel temasla nakit için. Ancak teknoloji ve zaman işini yapacak, tüm alıcı ve satıcıların darknet'e geçeceği an gelecek, çünkü daha güvenli, çünkü daha fazla bağlantı bulabiliyorsunuz ve gelişim için daha fazla fırsat var.
Birçok konuda yardımcı oluyoruz ve forumumuz bu yüzden oluşturuldu.
Güvenli bir çalışma planı geliştirmenize, pazar için yeni maddeler bulmanıza, bir laboratuvar oluşturmanıza, pazarınız ve mevzuatınız için yasal araştırma kimyasalları seçmenize yardımcı olacağız. Birlikte geliştirebiliriz.

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Cevap için teşekkürler, ilham verici, ülkemdeki ilaç pazarı eski şekilde işliyor, ilk düşüncem 2-CB ve meth gibi yeni / ünlü ilaçları geliştirmek ve buradaki pazarıma tanıtmak, ancak işimle birlikte çok fazla engel alıyorum. hedef müşteriler eski yolu istiyor, sinir bozucu, dünya çapında hiçbir deneyimim olmadan ihracat yapmayı düşünüyorum, bu nakliye firmasına 1 veya 2 paket göndermeyi test etmek istedim, ancak laboratuvar kurulumu ve ihracat testi kısa finansman nedeniyle beklemede,

Bu dolandırıcılardan bıktım, neyse ki RC maddemizin teslimat garantisini sağlamak için burada zeroday var, sadece günler önce sipariş verdim hala bekliyorum, bu yüzden BB grup bağlantımı ülkemdeki sosyal medyalarda paylaşarak biraz daha zorlamaya karar verdim. eldeki maddelerimi tanıtmak için, her neyse, fonları geri alacağım ve yeni ilaçlar yapacağım ya da belki de burun çubuğunda amfetamin yapmak ya da horlama spreyi gibi yeni bir tüketim yolu yapacağım, çünkü bu pazar hala eski şeyleri çalıştırıyorlar

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Ne istediklerini bilmiyorlar Yeni maddeleri piyasaya sürmek, mevcut olanlardan daha zordur Mevcut dağıtım elemanlarıyla bağlantı kurun ve onlara hiçbir koşul olmadan ücretsiz numune verin Yüksek saflık ve iyi fiyat ile pazara girebileceksiniz Sadece satış konuşmasında iyi olun, doğru insanları tanıyın ve ilk başta yedeklemek için yüksek kaliteli ürüne sahip olun.

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
"Ücretsiz numuneleri" unutmuşum, muhtemelen reklam yayınlamak yerine bunu yapmalıyım

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar, görünüşe göre bir grup Malezyalı IT-ilaç ekibi oluşturabiliriz. ;)
İşbirliği yapabilirsem bana haber verin. Ben de Malezya'dan bir programcıyım. Ama nihai hedefim aslında yerel tedarikçilerden en kaliteli ilacı bulmak. Lol. Bu Malezya'da henüz yeni bir şey olduğu için birlikte katkıda bulunmayı çok isterim. Yani online olarak.

Şerefe.

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Elbette dostum, benimle neredeyse aynı ilgiye sahip ve aynı geçmişe sahip birini bulduğuma sevindim lol, birkaç yöntem denedim, çevrimiçi yapıyorum, işte buradayım, çevrimiçi yapmadan önce güçlü tedarik zincirine ihtiyacım var, DN'den yerel ilaç satıyordum, tüm müşterilerimi kaybettim ve tedarik zincirim kırıldığında asla geri dönmediler

Bu yüzden perakendeci olmadan kendim yapmaya karar verdim ve kendi laboratuvarımdan en kaliteli ilacı alabilirim hahaha, sizi tanıdığıma sevindim, yardımınıza ihtiyacım olduğunda size PM atarım

MrPiolska

SCAM
New Member
Reaction score
2
Ülkenizde uyuşturucu kaçakçılığının yıl sayısı nedir? Tedarikçinizin polise uyuşturucu sattığınızı söylemeyeceğinden nasıl emin olabilirsiniz? Paketin polis tarafından ele geçirilmeyeceğinden nasıl emin olabilirsiniz?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Kral
King, CAS # 96-48-0'ı Malezya'da bulabilir misiniz, çok yaygın bir çözücüdür ancak burada yüksek oranda kontrol edilmektedir ve Malezya'dan bir arkadaşım ülkenizde yüksek oranda kontrol edilmediğini söylüyor?
ABD'ye gönderebilecek birini mi arıyorum? Evet, kesinlikle.

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
7 yıllık ot kaçakçılığı
1 yıllık yabani ot tarlası
2 yıl diğer madde kaçakçılığı

tedarikçi ve grubum arasında hiçbir zaman yüz yüze bir toplantı yapmadık (işte bu yüzden çok dolandırıldım)

trafi̇k ve tesli̇mat i̇çi̇n yolum var, ancak hi̇ç yurtdişi deneyi̇mi̇m yaşamadim

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
ya arkadaşınız haklı, MY'de çok kontrollü değil

hayır yapamam, size ulaşmak için böyle bir balık ihracatı işim yok, ancak ABD'yi desteklemek için başka yöntemler arıyorum,% 100 yapılabileceğinden emin olana kadar bunu yapmıyorum

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Evet, o kadar da zor değil, sadece bulduğum primi ödemeniz gerekiyor ve sadece bir hızlandırıcı bulmanız gerekiyor ve bu konuda size yardımcı olabilirim, anahtar bu öğeleri biraz para kazanabileceğiniz bir oranda almaktır.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Son zamanlarda ortaya çıkan yeni bir yol var. kargo gemileri, Theo'yu tutmak veya çok ucuza göz kulak olmak istedikleri kargoları olan yolculara bilet satıyor ve yanınızda 1500 pound kargo getirebiliyorsunuz.