Question Looking for a vendor pseudoephdrine sorular plz yardım !!!

SonsOfTheWicked

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
merhaba ben ABD'nin PNW bölgesinde yaşıyorum ve psödoefedrin bulmakta çok zorlanıyorum. nerede bulabileceğimi veya nereden sipariş edebileceğimi bilen var mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Arkadaşlarınızın her birinin eczaneye gidip bir kutu almasını sağlıyorsunuz. Onlara 15 dolarlık jenerik kutu için 25 dolar vereceğinizi söylüyorsunuz ve tanıdığınız bir adam size 30 dolar veriyor. Bir kişi yılda 2 kutu alabilir. Kimlik göstermek zorundasınız. 2 kutu genişletilmiş salım 5 gram ve 2 kutu normal 3.2 gram içerir. Daha da iyisi, başkasına kutu başına 30 dolar öde. Ya da onlara düz Dextro sözü verin.

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Hayır, ben iyiyim. İşimde o kadar çok insanın benim için kutu satın almasını istemiyorum

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Anlıyorum. Mayayı bütanla besleyebilir, L-pac'i hasat edebilir ve bunu bir öncüle dönüştürebilirsiniz. Bir başka seçenek de Çin. Yorum yok 😐

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Çin'de kim ya da nerede olduğunu bilseydim, bir denerdim. Paylaşmak isteyebileceğiniz herhangi bir ipucu veya fikir için bana mesaj atmaktan çekinmeyin. Bütan mı? Hiç duymadım. Sadece benzaldehit varyasyonları