Question Üretmek Buna Değmez mi?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Matematiği bir türlü çözemiyorum

Dolayısıyla, yasal ve yasadışı kimyasalların çeşitli öncülleri olduğunu biliyorum, ancak en azından ABD cezaları ile yasadışı mallar üzerindeki matematiğin nasıl çalıştığını göremiyorum.

Mdma'yı ele alalım. Kolaylıkla 100 grama satılabilir. Gram gram satılan bir ons 2800, bir kilo tam anlamıyla 100 bin. Gram gram bir kilo satmak için bir sürü insan tanımak gerekir ve bu da sizi tonlarca riske maruz bırakır. Yine de 100 bin çok zor olmayan bir iş için iyi bir para.

Toptan satışta rakamlar yükselir, ancak risk çok daha yüksektir ve soygun ve şiddet ihtimali çok artar. Bir kilonun ne kadara satılabileceğini bilmiyorum, belki 40 bin? Ve evet, yılda iki ya da üç satış yaparsınız ve o yıl için işiniz biter. Ama sizden bir kilo alacak insanları nasıl tanıyacaksınız? Orada da çok risk var.

Sırada kendi ekibinizin tedarikçisi olmanız var. Daha fazla insanla bağlantı kurabilir ve tek başınıza sizden daha fazla satış yapabilirler, ancak bu çok daha fazla risk ve yakalandıklarında daha yüksek ücretler olacağını tahmin ediyorum.

Darknet'i anlıyorum, bu satış ölçeği vb. açısından aşina olmadığım bir şey. O yüzden lütfen yorum yapın.

Ben sadece yasadışı madde satmanın buna nasıl değeceğini anlamaya çalışıyorum. Mesela benimki gibi bir işte haftada 40 saat çalışıp 40 binin biraz altında kazanabilirim. Yani harika değil, ama bana daha fazlasını kazandırabilecek şeyler satmaktan daha az stresli, ama aynı zamanda çok daha fazla risk ve daha kötü bir zaman var

Birisi mdma gibi şeylerin satış ekonomisini açıklayabilir mi? Buna nasıl değdiğini hiç anlamıyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Birinin sizi ikna etmesini istiyor gibisiniz. Sahip olduğunuz ekonomi. Belki 5 gün çalışın, yılın geri kalanında izin alın ve haftada 5 gün 48 hafta boyunca şimdi kazandığınızı kazanın. Yeterince zekiyseniz, bunu karanlık ağda satabilir ve tek bir kişiyi tanımak zorunda kalmadan şehrinize bırakabilirsiniz.

metux1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Satmayın, nerede doğdunuz? Kameralar sizi kolayca izler.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Bir kg bmk, cömert olalım ve 300 € diyelim, dönüşümden kaynaklanan kaybı hesaba katalım vb.
Herkes için farklı olan zaman faktörü, çözücüler ve 1 kg metamfetamin üretmek için gereken diğer birkaç reaktif faktörü, diyelim ki 600 € ki bu oldukça yüksek bir tahmin.
Toptan metamfetamin ne kadardır? En az 15000 E/kg.

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Bu konuda ikna edilmeyi beklemiyorum. Gerçekten çok korkağım, sık sık hız yapıyorum ama sürekli aynalarımı tarıyorum ve polisler arkamda olduğunda çok gergin oluyorum. Bu kadar gergin olmak için yasadışı bir şey bile yapmadım.

Belki de birinin bir şeyleri ne kadar hızlı satabileceğini anlamıyorum ve belki de bir kilo satmak dark web yaparsanız süper hızlıdır, şahsen riske değmez. Bir yıl içinde tutuklanma ihtimali %5 olsa bile, bu yine de çok yüksek geliyor.

Yine de ne demek istediğinizi anlıyorum. Belki birkaç kilo üretilebilir, çeşitli yollarla satılabilir, sonra bir süre ara verilebilir. Ateşi düşürür ve faturalarınız ödenir. Ayrıca bunun yüksek kar marjları olduğunu, 1 binden azı 15'e veya yatırımın kat kat fazlasına dönüştürebileceğini anlayın.

metux1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Eğer kg'da alıcınız yoksa, başlamayın,,,,bulmak çok zor, kg'da kim alır....

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Doğrudan üretici olan veya profesyonel kimyagerlerle çalışan çoğu satıcının, rekabetin gülünç olduğu ve fiyatların giderek daha fazla düştüğü, buna karşın alıcılardan beklenen kalitenin her zaman son derece yüksek olduğu ana akım ilaçlarda neden ısrar ettiğini hala merak ediyorum. Ve bu sadece ürünün kendisiyle değil, bir gecede dahil olmak üzere amazon kadar iyi hizmetlerle.

Daha az bilinen birkaç ilaç ailesi için "Niş" pazar olarak kabul edilen büyük sayı, hatta sadece kendi kategorilerine ait ilaç sınıfları (Uyarıcılar, Empatojenler, Sakinleştiriciler, Dissos) - hala delicesine talep ediliyor, ancak alıcıların sayısız dolandırıcılıktan sonra sonunda yasal satıcılar bulmaya çalışmayı bıraktığı yıllar olmasa da aylarca fark edilmedi (zor, hala inancını koru bir gün yasal bir satıcı hakkında haberler görünecek) - matematik yaparken sadece arka plana konur.

Ahlaki veya etik konuların ortaya çıkabileceği bazı bileşiklere girmeden, birkaç örnek olabilir: A-PVP, üretimi kirli ucuz, ancak halka açık pazarlarda bulunabilecek tek yasal satıcılar Rusya veya belki Polonya'da (ancak ikincisi için DNM'lerde yok) - alıcılar gerçek bir tane için 150usd / g bile teklif ettiler; MXE - 2022 birkaç oldukça iyi alternatif görse bile, hala en üst sırada yer alıyor, burada bile geçen yıl 180usd / g'ye satılan bir parti gördüm; 4-MMC, neyse ki hala piyasada, ancak AB'deyseniz DNM'lerde analoglarla yırtılmadan bulabileceğiniz tek yer İngiltere - neredeyse her ana sınıf için böyle bir listeyi çok uzun süre devam ettirebilirim, ancak bir fikir vermek için yeterli.

Şimdi, eğer bir satıcı iki kez düşünürse, tahmin edin bakalım dünya çapındaki alıcılar, ilk alıcılar tarafından laboratuarda test edilmiş gerçek bir parti hakkındaki bilgiler doğrulanır doğrulanmaz ikinci kez düşünmeden hangi satıcıya atlayacak? Bilgi yayıldıktan sonra tüm parti bir ya da iki hafta içinde tükendi. Diğer satıcılar bunun iyi bir fikir olduğunu fark etmeden önce, mevcut satıcı mutlu bir şekilde emekli olacak kadar kazanmış olacaktı - (fazla) açgözlü olmak asla güvenli değildir.

Dünya çapında daha da çılgın bir taleple belirli sınıflar için bazı etik veya ahlaki kaygıları olan kimyagerler veya satıcılar için, kar kolayca 10 katına çıkabilir (kimyager -> satıcı, satıcı -> alıcı değil, bu bazı sınıflarla kolayca 100-200 katına çıkabilir), her zaman bilinen "yöneticilerle" temasa geçme şansı vardır. Bu tür Niş sahnenin, bu bileşiklerin güvenli bir şekilde nasıl tüketileceğini bilen kullanıcılara güvenli bir şekilde sunulacak bir dağıtım sağlamak için, bu nedenle, meşruiyeti doğrulamak ve tek bir işlemde toplu teslim etmek için küçük parti üretimi olmasa bile, kamu pazarlarında veya hatta DD'de ifşa edilmeden radarlardan uzak durmak dışında hiçbir kötü günah yoktur.

Son olarak, resmi olarak hiç piyasaya sürülmemiş, ancak eğlence amaçlı kullanımın yaygın olarak onaylandığı, tonlarca rapor ve geçmişte kısa / uzun vadeli yan etkilerin güvenliğini doğrulayan makaleler / araştırmalar ile birkaç sınıf daha vardır. Bazı ilaçlar son klinik deneme aşamasına bile ulaşmıştır, ancak şu ya da bu nedenle (genellikle ilaç kirli politikaları, çok uluslu bir şirketin tüm şirketi ve patentleri satın alması ve sanki hiç görülmemiş gibi, çünkü daha düşük ürünleri daha az etkilidir / uygun bir tedavi sağlamaz, ancak hastaları "sağlıklı" bir yaşam boyu kullanımla ve çok daha fazla $$$ ile stabil tutmaya yetecek kadar iyidir), bu nedenle bu tür bileşikler hala dünya çapında tamamen yasaldır, çoğu patentin süresi 50 yıl sonra dolmuştur. Genellikle bu tür sınıflar daha yetenekli bir kimyager gerektirir, ancak gerekli değildir, pahalı öncüller de gerekli değildir. İyi para kazanmak isteyen ancak doğrudan veya dolaylı olarak yakalanma ve kariyerini / tam zamanlı bir işi ve bir ailesi olan mutlu hayatını mahvetme riskini almak istemeyen kimyagerler için en güvenli seçenek.