Question Polonya'dan Almanya'ya sınır kontrolleri?

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Polonya'dan Almanya'ya kimyasal sipariş etmeyi düşünüyorum, nakliye yoluyla sınır kontrolleri konusunda deneyimi olan var mı? Birinin kapımı çalmasından biraz korkuyorum.

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Polonya'dan bir şey sipariş eden birini tanıyorum, gerçekten kötü bir gizliliği vardı ve şimdiye kadar hiçbir şey olmadı, elbette bu onun şu anda bir tür listede olmadığı veya her şeyin geçeceği anlamına gelmiyor, bu yüzden dikkatli olun

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Merhaba, kişisel deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki hiçbir zaman sorun yaşamadım.

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
11
Constantylious777 'den sipariş verdim ve yetkililerle veya benzerleriyle hiçbir sorun yaşamadım. Paket fazlasıyla iyi paketlenmiş olarak geldi ve şimdiden bir sonraki siparişi planlıyorum.

Onunla yanlış gidemezsin.

HEISENBERG ' in emanet hizmeti de şiddetle tavsiye edilir!

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Kısıtlanmış kimyasallar sipariş etmiyorsanız, kapınızı çalmalarına izin verilmez.
Almanya için bir kimyasal kontrol listesi edinmeniz ve kısıtlı kategori 1 listesinde ve kategori 2'de neler olduğunu görmeniz gerekir.

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Burada çoğu şey için sadece satmanın suç olduğunu biliyorum. Onları satın almak değil, ama örnek olarak p2np sipariş etmek çok sus görünüyor

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Bu çok şüpheli bir durum ama yine de yasal ve yasal reaktifleri sipariş eden insanları araştırmak için bütçe ayırmıyorlar. Birkaç metrik ton sipariş etmediğiniz sürece ve o zaman bile bir belki.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Polonya'dan Avrupa'ya, hiç sorun değil. nakliye şirketini seçebilirseniz, Polonya'da ve ülkenizde aktif olan birini kullanın. o zaman daha da güvendesiniz.

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
Gerçekten de sipariş ettiğiniz reaktife bağlı. Ne zaman yabancı bir ülkeden bir şey sipariş etsem, gümrüğe bir e-posta göndererek bu reaktifin ithal edilmesinin yasal olup olmadığını sorarım. Bir şey daha... paketin her yerine koli bandı yapıştırmak ve CuRcUMa PoWdeR olarak etiketlemek gibi tamamen gizli bir yol denemeyin çünkü bu muhtemelen gümrüğün paketi yırtmasını tetikleyecektir... Bu konuda çok fazla kişisel deneyimim var lol.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Görünen o ki, gümrük ve paket teslimatlarının ülke hatları üzerinden nasıl gerçekleştirildiği konusunda pek çok yanlış anlama var.

Her şeyden önce, eğer bir kurye veya posta servisi kullanıyorsanız, "Bu kişi deneyimlidir" diye bir şey yoktur çünkü ülke hatlarından paket göndermek bir kumardan başka bir şey değildir, BAŞTAN!

TEK İSTİSNA sendikalar, karteller ve kişisel teslimatlar İÇİNDİR!

Daha önce de belirtildiği gibi, farklı ülkeler arasında bir paket gönderiyorsanız, farklı sınıflandırmalara bakmanız gerekir, Avrupa'daki tüm ülkelerde bunlar vardır ve donanım, öncü maddeler, gıda, ekipman vb. için geçerlidir. Nereye bakacağınızı öğrenmek ve bu listeye ulaşmak için gümrüğü arayabilirsiniz.

Birisi size nasıl "gizli" paket yapılacağını bildiğini söylerse ve paketin size teslim edileceğini garanti ederse, yalan söylüyordur, KESİNLİKLE!

Burada anlatılamayacak kadar çok ayrıntı var, ancak çok basitleştirilmiş bir örnekle açıklamak gerekirse, işte bir tanesi. Almanya / Polonya sınırı arasında 2020 yılında Polonya'dan Almanya'ya yapılan ihracat 73,1 Milyar $ idi!

Şimdi, gümrük kontrolüne göre tüm ihracat / ithalatın %0,1'inin bile kontrol edilmediğini göz önünde bulundurun, bu nedenle küçük bir paket veya zarfın "yakalanma" ve rastgele kontrol edilme şansı astronomiktir, ancak yine de makuldür.

Yani, toparlamak gerekirse. Paketleri kuryeler ve posta hizmetlerini kullanarak gönderebilirsiniz, ancak her zaman kontrol edilme şansları vardır, kimin gönderdiği önemli değildir, "deneyimli" paket teslimat hizmetleri yoktur, hepsi rastgeledir.

Eğer gerçekten güvende olmak istiyorsanız, Almanya ve Polonya arasında Polonya A6 > Almanya 11 Otoyolu ve Polonya 10 > Almanya 104 otoyolu üzerinde SINIR KONTROLÜ YOKTUR

İyi şanslar