Question Leuckaert Wallach Reaksiyonu ile Amfetamin Sülfata P2P! Biri bana yardım edebilir mi lütfen?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Herkese merhaba,

Çin'den istikrarlı bir P2P kaynağı buldum, sadece 350USD/L ve gerçekten berrak renksiz yağ, turuncu, sarı veya safsızlık belirtisi değil ve P2P'nin kokması gerektiği gibi biraz çiçek ve elma gibi kokuyor!
Şimdi Leuckaert - Wallach Reaksiyonu yoluyla Amfetamin Sülfat sentezlemek istiyorum, bunun ekteki resimde gördüğünüz gibi 2 aşamalı bir reaksiyon olduğunu anlıyorum, ben Hollanda'lıyım, bu yüzden resimde gösterildiği gibi H2O ile "Hollanda usulü" yapmak istiyorum, herhangi biri bana ihtiyacım olan diğer her şeyle birlikte ayrıntılı bir sentez yazabilir mi çünkü ben kimyager değilim!
100 ML P2P ile başlamak istiyorum....
İlgilenen herkese teşekkür ederim!

Attachments

• HCQi7TkJRy.png
    HCQi7TkJRy.png
    87.9 KB · Views: 128

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Eğer Hollanda'daysanız www.laboratoriumdiscounter.nl/de/ adresinden sodyum borohidrit satın alın ve onunla indirgeyin. p2p'yi borohidrit ile de kullanabilirsiniz. amfetamin bölümünde p2p'nin sodyum siyanoborohidrit ile nasıl indirgeneceğine dair bir kılavuz var ve bu borohidritten bile daha zayıf. ve eğer kötü sonuç alırsanız, sodyum borohidrit ile sodyum siyanoborohidriti kolayca sentezleyebilirsiniz. ve leuckart yöntemini kullanmayın, her zaman daha fazla zaman ve verim berbat% 30 normaldir, kötü borohidrit bile daha iyi yapmalıdır ve siz nl'desiniz. bu yüzden borohidrite kolay erişim zamanınızı boşa harcamayın