Question Methedrone Sentezi

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Acil yardım gerekli.
Dün küçük bir ilk parti yaptık. Isıtma ve karıştırma sırasında üründe herhangi bir renklenme olmadı. Sadece hafif bir renk değişimi oldu, açık kahverengi/sarı ve sonra da süt rengine dönüştü.
Uzun lafın kısası ve lütfen gülmeyin. Kaynatıp karıştırdıktan sonra ürünü dondurucuya koyduk. Dipte çok az ürün vardı ve hayal kırıklığıyla tüm çözeltiyi önce asetonla sonra da damıtılmış suyla durulamaya başladım. Çok güzel görünümlü kristal bir ürün oluşmaya başladı. Bu sabah kurumaya bıraktıktan sonra test ettik ve cehennem gibi yanıyordu. Kasabamızda hiçbir yerde kimyasal PH gösterge kağıdı bulamadık ve bulabildiğim tek şey Litmus kağıdı oldu. Ürünü test ettiğimde bana 5 ila 6 arasında bir PH verdi. Daha sonra belki de Hidroklorik asitten kaynaklanan yanmayı gidermeyi düşündük ve Litmus PH kağıdını koyu mavi renge dönüştüren bir miktar Sodyum Hidrojen (BI) Karbonat CP ekledim. Dürüst olmak gerekirse, kalan ürünü kaybetmek istemiyoruz. Baştan başlamadan önce yapabileceğimiz bir şey var mı? Ürün kar beyazı ve içinde elmas gibi çok çok parlak ve kuruduktan sonra çok ince bir toz. Lütfen mümkünse acilen yardım edin.