Question Mefedron Kokaine Karşı, Piyasa Açısından?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Dolayısıyla ABD'de çoğu kişinin mephedrone'u denemek şöyle dursun, duymadığını bile rahatlıkla söyleyebilirim. Ancak yine de kokaine potansiyel bir rakip gibi görünüyor.

Benim sorum şu: İnsanların bilinmeyene karşı duydukları korkuyu, ABD'de "tasarımcı uyuşturucuların" kötü şöhretini nasıl aşabilir ve ABD'de mephedrone için potansiyel bir pazar yaratabiliriz?

Toplamak için olgunlaşmış görünüyor. Hiçbir uyuşturucu köpeği mephedrone için test yapmıyor. Polisin elindeki fiziksel testler (üzerlerinde taşıdıkları) de henüz yok. Büyük gözler bakmaya gelmeden önce, eğer bu bir anlam ifade ediyorsa, biraz zamanınız var.

Aklıma gelen tek yol, iyi bir ürün sunmak ve insanlara yüzlerce numune göndermek, böylece insanlar ürünü deneyip tadına bakabilir. Ayrıca, hayat pahalılığı göz önüne alındığında, eğer uygun fiyatlı olursa insanların şımarma olasılığı çok daha yüksek olacaktır.

Ne düşünüyorsunuz?

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Yerel sokak pazarında çok fazla Numune sunmanıza gerek yok. Müşterileriniz birbirini tanıyor. Eğer biri diğerine anlatırsa yeterli olur. Eğer malınızın kurtarıcı olduğunu düşünüyorsanız arkadaşlarınıza bir test yapın. Birbirleriyle konuşurlar ve bir gün size çok yeni müşteriler gelir.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
4-MMC kokain ile aynı şey değildir.
İnsüfle edildiğinde, çok yüksek bir yeniden dozlama zorunluluğu ile uyarıcı bir etkiye sahiptir, ancak çok yumuşak bir sürüş sağlar.
Ağız yoluyla tüketildiğinde, çok daha güçlü bir empatojenik bileşene ve daha düşük bir yeniden dozlama zorlamasına sahiptir.

4-MMC'nin amfetamin, metamfetamin ve MDMA ile karıştırılmasının hepsinin nörotoksisitesini önemli ölçüde artırdığını gösteren çalışmalar vardır.

4-MMC, kısa süreli kullanım (hafta içi?) ve düşük taahhütlü MDMA ikamesi olarak bağımsız, yumuşak bir ikame olarak konumlandırılmalıdır, TAKVİYE DEĞİL.

Bu maddelerin ne kadar tehlikeli olduğu konusunda jüri hala kararını vermedi, bu nedenle bölgenizdeki satışlarda büyük bir artış bu konuda geri bildirim sağlamaya yardımcı olabilir.

@xile 'ın dediği gibi, birkaç numune verin, o insanlar bunu yayacaktır.
Kokainle aynı alana giren ve maliyetinin çok altında olan eğlenceli, düşük bağlılık gerektiren bir üründür.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Nereden bulacağımı gerçekten çok düşünüyorum. Kimsede yok ve öncüllerine ulaşmak da zor. Bulunduğum yerde kokainin saflığı inanılmaz derecede güvenilmez. Düzgün kokain için 100$/g çok ucuz ve insanlar bana daha ucuz bir fiyat söylediğinde pas geçiyorum çünkü bakmadan çöp olduğunu biliyorum.
Kokainin yerini alacak bir şey bulmanın zamanı geldi. Özellikle de içebileceğiniz ve inanılmaz bir coşku veren bir kokain. Burada oturup her seferinde bu meth'ten 5-10 hotbox tarzı yırtık yapıyorum ve öfori bölümünde 1 vuruşluk crack ile rekabet etmiyor

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
çok daha benzer gerçek kokaine 4fluorococaine olabilir

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Evet ve araştırmalarıma göre bir miktar elementel çinko ve biraz ısı onu dehalojenize edebilir. Büyük olasılıkla

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Evet, bu Grignard'ları temin etmek, yapmaktan daha kolay 🤷eğer arecoline'e (betel nut'ta birincil alk.) ulaşırsanız, bir "kokain analoğu" olur, tahmin edin hangisi?! "Kahretsin adamım, aklıma gelen kokain analoglarını sayayım mı?" diye düşünüyor olabilirsiniz. Uh WIN 35... UH, GRW🤔... TROPARIL! 4-FLOURO-COCAINE...".
Bu paxill🤷 ama onların (kimyagerler vb.) 5ht geri alım inhibisyonu ölçümlerini peroksotin (paxill) ile doğrudan karşılaştırma olarak temel aldıklarını biliyor muydunuz? CNS ilaçlarının karşılaştırıldığı standart budur