Question Ketamine.hcl'nin sinetezine yardımcı olacak bir kimyager aranıyor - Ücretli İş

kenneth

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Merhaba bayanlar ve baylar,

Çoğunlukla parti alanında çeşitli ilaçlar satan bir Birleşik Krallık satıcısıyım, oldukça büyük ve köklü bir işletmeyiz. şu anda 250 kg Hidroksilimin Hidroklorür (öncül A ketamin) elde ettik. Bunun bir ara öncü olduğunu biliyorum ve araştırmamdan ve sadece yüksek basınçlı bir çözücü aldığını ve ketamin.hcl'nin son ürününü elde etmek için soğumaya bırakıldığını biliyorum.

Kullanılacak uygun çözücü ve kaynatma işlemi için diğer ekipmanlar ve yol boyunca ihtiyaç duyulabilecek diğer bazı tavsiyeler konusunda yardıma ihtiyacım var. bunun için ödeme yapmaktan mutluluk duyuyorum, bu süreçte bana rehberlik edebilecek bilgiye sahip biri varsa, danışmanlığı ve bilgisi için iyi bir ödeme yapacağım. Ücretsiz tavsiye aramıyorum, zamanınıza ve uzmanlığınıza değer veriyorum.

Çalışmak isteyen varsa lütfen bana mesaj atsın, bu birçok projenin ilki olacak.

şerefe - kenneth

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
İşte bunu deneyin:

4. adımdan itibaren:
Son adım bir termal yeniden düzenlemedir ve 180 °C'de 30 dakika sonra neredeyse kantitatif verim verir. Bu adımda çözücü olarak dekalin kullanımına bir alternatif de basınç bombası kullanmaktır. 2,0 g önceki N-metilimin 15 ml dekalin içinde çözülür ve 2,5 saat boyunca geri akıtılır. Çözücünün düşük basınç altında buharlaştırılmasından sonra, kalıntı seyreltik hidroklorik asit ile ekstrakte edilir, çözelti renk giderici kömür ile muamele edilir ve elde edilen asidik çözelti bazik hale getirilir. Serbest kalan ürün, 2-metilamino-2-(o-klorofenil)-siklohekzanon (Ketamin), pentan-eterden yeniden kristallendirildikten sonra, 92-93 °C'lik bir mp'ye sahiptir. Hidroklorür 262-263 °C'lik bir mp'ye sahiptir.

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Son adım çabası termal garip reaksiyon ve bunu sentezlemek için gerçekten iyi bir ekipman ve iyi bilgi gerektirir, yoksa muhtemelen sadece önemsiz şeyler üretirsiniz

Last edited:

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
hamiltons pharmacopeia belgeseli̇nde gerçekte neler olduğunu açiklayarak sentez hayatinin tamamini i̇zleyebi̇li̇rsi̇ni̇z

videoyu izlerseniz çok şeye ihtiyacınız olduğunu ve yapmadan önce ne kadar anlamanız gerektiğini anlayacaksınız