Question Sadece merhaba demek için

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
46
Birlikte merhaba,

Bu forumu uzun zamandır takip ediyorum, ancak sadece katılmayan sessiz bir okuyucu olarak.
Bu topluluğun gelişme şeklini gerçekten beğendiğim için, şimdi kayıt olmaya ve belki de aktif bir üye olmaya karar verdim.

Maddelerin Sentezi konusunda zaten deneyimim var ve başkalarına yardım etmeye ve kendim de öğrenmeye istekliyim.

Bilinen toplulukların hiçbirinde henüz bulamadığım bir ana konu var (sanırım en önemlisi de bu) ve bu da küçük bir uyuşturucu laboratuvarı için kimyasal satın alırken güvenlikle ilgili. Ayrıca kartçılık geçmişim var, bu yüzden anonim banka hesabı, Paypals, Posta Kutuları, posta yönlendirme hizmetleri, şirketler vb. nasıl kurulacağını biliyorum.... Bunlar, farklı hizmetler aracılığıyla yönlendirerek neredeyse her şeyi ödemeye ve anonim olarak almaya ve sonunda sahte bir posta kutusu gibi almaya yardımcı olacaktır.

Bu konuya ilgi olursa, amacımız için sahte bir kimliğin nasıl elde edileceği ve kullanılacağı konusunda ayrıntılı bir Öğretici yazmaya istekli olurum ... ???

Saygılarımla,
ToplamSentez

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
46
Merhaba,

Tamam, hazırım.
Dijital ve/veya fiziksel bir kimliğin nasıl ve nereden alınacağı, çevrimiçi banka hesabı açma, Paypal, Ebay vb. için nasıl kullanılacağı konusunda eksiksiz talimatlar... Ve tabii ki siparişlerin nasıl verileceği ve farklı adreslere nasıl yönlendirileceği ve nihayetinde anonim bir posta kutusuna veya bir teslim alma yerine nasıl bırakılacağı.

Sadece bazı küçük düzeltmeler üzerinde çalışıyorum.
Tam olarak nereye göndermeliyim?

vincent

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba
Kartlama ve banka amaçlı sahte kart kullanma ile ilgileniyorum, benimle iletişime geçin

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Merhabalar :) Arkadaşımız geçen yıl kasım ayından beri çevrimiçi değildi.

Şu an itibariyle nerede olduğunu bilmiyoruz.

Bununla birlikte, muhtemelen sahte veya çalıntı CC'lerden para çekme konusunda size yardımcı olabilecek birini bulamayacaksınız. Genel olarak konuşursak, 2fa ve bir süre önce uygulanan diğer güvenlik özellikleri nedeniyle kartlama da neredeyse öldü.
Size 'çalışan' CC'ler veya bu alanda bir şeyler teklif eden insanlar büyük olasılıkla sizi dolandırıyor.

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba,

Bugün çalışan bazı çalışan binlere ihtiyacım var, çoğu uluslararası ödemelerde çalışmıyor.

Hindistan ve özellikle ABD'de ödeme yapmak istiyorum.

Herhangi bir fikriniz var mı?