Question Reddit'teki satıcılar güvenilir mi?

dpuis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Başlık benim söylemek istediğim şey.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Onlarla UZUN bir iş geçmişiniz olana kadar doğrudan iş yapan hiç kimseye güvenmezdim.
Göndermedikleri takdirde para kaybetmemek için onlardan emanet hizmeti olan bir piyasadan satın alın.
Breaking Bad, buradaki üreticiler aracılığıyla mevcut olan tüm mallar için emanet hizmeti sunmaktadır.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Kimseye güvenmeyin. Özellikle de çevrimiçi satıcılara.
Ben 5 kez dolandırıldım. Bu konuda verebileceğim bazı ipuçları var.
* Asla ve asla internetten alışveriş yapmayın. Eğer satın alırsanız emanet kullanın.
* Yüz yüze işlemlerde, malı doğrulayana kadar para vermeyin.
Muhtemelen "Zulamdan bir şeyler alıp sana getireceğim" derler.

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Mesajımı düzenleyemediğim için üzgünüm. İşte metnimin geri kalanı.

Kimseye güvenmeyin. Özellikle de online satıcılara.
Ben 5 kez dolandırıldım ve çok para kaybettim. Bu konuda verebileceğim bazı ipuçları var.
* Asla ve asla internetten alışveriş yapmayın. Mecbur kalırsanız, emanet hizmeti kullanın. Muhtemelen emanet kullanmak istemiyorlar.
* Yüz yüze işlemlerde, malı doğrulayana kadar para vermeyin.
- Muhtemelen, zuladan mal alıp size getireceğim, parayı hemen verin ve bu adamı bir daha görmeyeceksiniz derler.
- Size içinde sahte şeyler olan bir çanta verebilirler. Para vermeden önce koklayın veya tadına bakın.
- Malı doğrulamadan önce paranızı veya cüzdanınızı göstermeyin. %100 emin olduğunuzda para verin.
- bazen 60$ olduğunu söylüyorlar, sonra her zaman fiyatı yükseltiyorlar. bunu yapmalarına asla izin vermeyin.

Bunların hepsini yaşadım. Hatta buraya düzgün bir satıcı bulmak için geldim ama bulamadım. Çünkü satıcılar kimseye güvenmiyor. Yani sen de aynısını yapmalısın.

Ne yapabilirsin ki?

Birini tanıyan birini bulmaya çalışın, tek yol bu. Aksi takdirde havanda su dövmüş olursunuz.

View previous replies…

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Deals
1
Evet, ayrımcılık yapmak istemem, Avrupa'daki İtalyanlar fahişeleri tercih ediyor, muhtemelen kendi deneyimlerimden dolayı

raporeyiz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Kanka profilini gizlemişsin bana tr içi gönderim yapan vendor önerir misin lsd için?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
412
Evet! Kesinlikle! Tıpkı Amsterdam'daki her kanal köprüsünün sonunda duran siyah adamlar gibi! Kesinlikle. Uyuşturucu alırken onlarla Bitcoin'e yatırım yapın, kelepir!

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Reddit'te birçok dolandırıcı var, sipariş vermeden önce dikkatli olun.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Hayır. Orada güvenilmez ve çoğunlukla aptal insanlar var. Sadece biraz eğlenmek isteyen insanları dolandıracak kadar aptallar. Genel olarak reddit'te kimya ile ilgili gördüğünüz her şeyi (uyuşturucu ticareti dahil) bir tuz tanesi ile almalısınız. Ben şahsen bu platformda uyuşturucu, kimyasal madde veya ekipman gibi herhangi bir şey için büyük miktarda para gönderecek kadar güvenebileceğim biriyle hiç tanışmadım. Orada paranız için herhangi bir güvenceniz yok ve herkes size her şeyi söyleyebilir.

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Bazen Reddit'e reklam veriyorum, Reddit tedarikçilerinin hepsi dolandırıcı değil, onlara güvenmeden önce örnek siparişlerle başlasanız iyi olur.