Question Kendi kimyasal öncüllerimi yapmak gerçekten karlı mı?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Kimyasal bir öncül yapmak için çok fazla kimyasal reaktif gerektiğini görüyorum, bu yüzden buna değip değmeyeceğini merak ediyorum

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Bu. Bu soru, bu yorum, o kadar genel ki bu yazıya yanıt vermeyi düşündüm ama herkes cevabı biliyor. Evet. Hayır. Hayır. Belki. Yani 🤔. Beni kloroform alırken yakalayamazsınız ve D- tartarik asit yaparken de yakalayamazsınız 😜

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Sizce kendi başıma lizerjik asit (CAS: 82-58-6) yapmaya değer mi?
Lysergic acid diethylamide (CAS: 50-37-3) kimyasal sentezi için bir öncü olarak buna ihtiyacım var
Ancak bunun çok karmaşık bir süreç olduğunu ve birçok kimyasal reaksiyon ve kimyasal reaktif gerektiğini görüyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Bu 1 numaralı faktördür. Bulunabilirlik. Altından daha değerli öncüller var çünkü nitrojen atmosferi veya 10 atm. Eğer basınç varsa. Aynı kimyasallar, kimya bilen biri için o kadar değerli değildir.
Kimya hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, bu psödoefedrin hapları değerlidir, ancak P2P'yi nasıl yapacağınızı biliyorsanız, hiç değerli değildir. Ürün yerine reaktifler ve öncüller yapma seçeneğini düşündüm, ancak bu çok daha niş bir pazar ve kar/tehlike ölçeğinde bitmiş ürünler yapmakla aynı çizgide.
Evde başka hiçbir işim olmasaydı, muhtemelen L-pac için büyük ölçekte maya yetiştirirdim veya haşhaş, efedra, khat veya bu tür şeyler yetiştirirdim

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
Hayır, sadece Çin'den örnek P2NP gibi öncüller satın almak daha kolay, nitroetan gibi aynı maliyete sahip ve nitroetan gibi öncül yok.