Question İlaç kimyageri olmak mümkün mü nereden başlamalı / nasıl doğru kesileceğini öğrenmeli

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
merhaba, bu grupta yeniyim, Kaliforniya'da bir laboratuvar kurmak istiyorum ve hırslı bir öğrencinin amp, mdma, benzo yapmasının ve ilaçları nasıl karıştıracağını öğrenmesinin mümkün olup olmadığını merak ediyordum ... örneğin bir kalıp alprazolamım var, 2 mg'lık çubuklara kestiğimde her küçük tanenin aktif olacağından nasıl emin olabilirim, her çubuğun 2 mg olmasını sağlamak için malzemeleri ıslak karıştırmanın bir yolu var mı?

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Muhtemelen konumunuzu göndermemelisiniz...

Clark012

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Sadece İş müşterilerime kardeşim. Uzun zamandır iş dünyasındayım, bu yüzden ben bilmeden zor biriyle konuşmak zor olacak ahahaha

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
Merhaba, üzgünüm sizin için bir cevabım yok. Sadece burada aynı konumda olduğumu söylemek istedim. Öğrenmeye azimli insanları takdir ediyorum, umarım hedefinize ulaşırsınız.

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (Bu bir ekleme değil, sadece tanıdığım birçok kişinin kişisel projeleri için kullandığı bir şey) bu, hapların çok tutarlı bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan oldukça iyi bir malzeme kombinasyonudur. Daha az optimal sonuçlar için ancak daha düşük bir fiyata mikrokristalin selüloz da kullanabilirsiniz. Bu, test çalışmanız için iyi olacaktır.

2. Belirli bir miktarda (örneğin 50 gram) karışımı tartın ve hiçbir şey kalmayana kadar bastırın (wdym cut, çubuklar hap presleriyle bastırılır, kesilmez)
  3. Üretilen tüm hapları tartın ve hap sayısına bölün. Artık tek bir çubuğun ne kadar ağır olduğunu ve ne kadarının baskıda kaybolduğunu biliyorsunuz
  4. Şimdi basitçe aktif bileşenin (yani Alp'in) ağırlığını çubuğun ağırlığından çıkarırsınız
  5. Hap sayısı ile çarpın
  6. Başlangıç karışımı miktarından çıkarma
  7. Artık kasenize her birinden ne kadar koyacağınızı biliyorsunuz
  8. Silikon bir spatula kullanarak kasenin kenarına doğru ezin ve karıştırın
  9. Bunu en az 15 dakika boyunca yapın
  10. Karışımınızı doldurun ve tuşuna basın

Ve evet, bunun daha kolay yapılabileceğinin farkındayım ama burada kasıtlı olarak mümkün olduğunca basit hale getirdim.

Sorunuzun geri kalanını cevaplamak için: DMT ekstraksiyonunun nasıl yapılacağını öğrenin. Sonra Changa & DMT vape suyunun nasıl yapıldığını öğrenin. Bunu yaptıktan sonra GHB'nin nasıl yapıldığını öğrenin.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Merhaba, tavsiye için teşekkür ederim ancak bitkilerden DMT ekstraksiyonu hakkında soru sormadı. Ayrıca, bu eğitim BB Forum'da temsil edilmektedir.

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Nasıl ilaç kimyageri olunacağını öğrenmek istedi ve çok az şey bildiği için bunu başlamak için bir yer olarak önerdim.

Wario

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Amf sülfat ile başladım ama gizli kimya hakkında bulabildiğim her şeyi okumak için saatler harcadım

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
İlaçların nasıl sentezleneceğini bilmek istiyorsanız, yeni başlayanlar için organik kimya kitaplarıyla başlayın, daha fazla öğrenin ve ihtiyacınız olan her şeyi öğreneceksiniz, bbgate okuyun, daha deneyimli kimyagerlerle konuşun, diğer forumları ve reddit'i okuyun, belki erowid'deki rodyum arşivi ama oraya konan bu sentezlere dikkat edin

Jos

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba bir sorum var 1 kg bmk 5449-7-1 tozum var nasıl p2p yapabilirim lütfen biri bana yardım edecek mi? Teşekkürler

Jos

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Soru e refluxcondser'ı kendim yapabilir miyim, bu yüzden evet nasıl yapabilirim şimdiden teşekkürler