Eğer bir şey olursa. KİMYASAL ALIBI? Nasıl yapılır?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Olur böyle şeyler. Kimyasal öncül satın alırken gözaltına alınıyorsunuz ve polis soruyor: Bununla ne yapacaksınız?
Hayal bile edemiyorum, eğer böyle bir şey olursa, bir şekilde deneyler yaptığınız bir tesisiniz olduğu argümanlarıyla kaçabileceğinizi düşünüyorum, bu yüzden onlara bunu yapmak için onaylı kişi olduğunuza dair bir belge gösterirseniz, bu kimyasalları neden satın aldığınıza dair neredeyse kurşun geçirmez bir mazeret olacaktır. Bu belgelerin nasıl göründüğüne dair bazı örnekler istiyorum ve sonra bu belgelerin sahtelerinin yapılmasına izin vermek için profesyonel.
Böylece değerli sahteler olabilir. Bunu nereden bulacağım? Millet, burada bana yardım edebilecek biri var mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Belgeleri bir işletmeye tercüme etmek başka bir şeydir. Kontrollü kimyasallara sahip olmanıza izin veren devlet belgelerini tercüme edebileceğinizden şüpheliyim. Yasal olup olmadıklarını kontrol edeceklerdir. Ekstra bir suçla suçlanırsınız. Belki de yasal belgeleri olan bir şirketle sözleşmeli bir ajan gibi davranabilirsiniz.

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Evet, her seçeneğe açığım