Question rahatsiz edi̇ci̇ bi̇r sorum var

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
beni affedin, bir forumu nasıl kullanacağımı tam olarak anlamıyorum. dün incelediğim bir youtube videosu hakkında bir açıklama gönderdim. bugün video gitti, gezegenin yüzünden silindi. bunu bir şekilde kışkırttım mı? paranoyak bir insan değilim, ancak: dün videoya yapılan yorumlara bir soru bıraktım, aldığım yanıt beklediğim veya anladığım gibi değildi. ben sadece..........

Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Sanrılı görünmüyorsunuz (paranoya klinik anlamda paranoid hezeyan olarak bilinir) ancak endişeleriniz paranoyak bir tada sahip çünkü bazen böyle hissetmek insani bir durumdur. İçinizdeki gizli düşman, dışarıdan algılanamaz hale getirmek için kabul etmeniz gereken bir tür suçluluk duygusuyla ilgili olabilir (bunun size ait ve sizinle birlikte olduğunu unutmayın). Gözlemlediğiniz garip davranışlar o kadar da sorun göstergesi değil (ki bundan yoksun olduğunuza dair söz veremem). Her neyse, dünyanın en iyi cerrahının bile kendi annesini ya da rastgele herhangi bir hastayı ameliyat ederken aynı duyguyu yaşamayacağını hayal etmeniz ve kabul etmeniz sizin iyiliğiniz içindir. Kendinizi örnek aldığınız farklı bir kişinin yerine koyun ve o nasıl davranırsa siz de öyle davranın.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Korkmamalıyım. Korku zihin katilidir. Korku, tamamen yok olmayı getiren küçük ölümdür. Korkumla yüzleşeceğim. Üzerimden ve içimden geçmesine izin vereceğim. Ve geçip gittiğinde, yolunu görmek için iç gözümü çevireceğim. Korkunun gittiği yerde hiçbir şey olmayacak. Sadece ben kalacağım.

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
hayır.lol, hayal görmüyorum, belki de bu videonun yaratıcısının bunu neden yaptığı konusunda biraz gerginim, onunla iletişime geçmek istiyorum ama kim olduğunu ya da bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum, bunu anlamama yardımcı olabilecek biri var mı? youtubes bbexpert ile nasıl iletişime geçebilirim? hikayenin devamı var, ancak videonun söylediklerim veya yaptığım yorum nedeniyle silindiğinden kesinlikle eminim. mümkünse bunu düzeltmek istiyorum, teşekkürler

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Merhaba, BB forumuna hoş geldiniz. BBexpert benim gibi BB forumundaki her Uzmandır. Kanalımızı banlanmaktan kurtarmak için ilaç üretim videolarını sildik. Hepsini burada Video bölümünde bulabilirsiniz.

View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
Bana bildirdiğiniz için çok teşekkür ederim.dürüst olmak gerekirse, videoların kaybolmasına neden olduğumu düşündüm çünkü iletişim yorumumdan hemen sonra her şey gitti.video düştüğünde biraz ezildim çünkü 2010'dan beri araştırma odağımdı, çok uzun bir hikaye birkaç kişiyle paylaşıyorum.hükümetimiz aracılığıyla olanlardan nefret ediyorum, kısacası, bazı insanlara çok yardımcı olabilecek pek çok şeyi ellerinden aldılar, daha fazlasını söylememe gerek yok.tekrar teşekkürler.

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
Bunu gerçekten takdir ediyorum.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
bu harika bir şarkı ve bu şarkı başlığını başlığınız için bir cevap olarak kullanmak istedim ama pek çok insanın weedeater referansını bilmediğini düşündüm

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
lol.hayır bilmiyordum, ama gerçekten dikkatimi çekti, dürüst olmak gerekirse bana uyuyordu, başparmak yukarı.

Solution