Question Sokak meth'i d-meth'e nasıl saflaştırılır?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Elimde sözde kristal meth varsa, bunu d-meth'e nasıl saflaştırabilirim?
Actetone yıkama kolaydır. Peki ya diğer bileşenler?

N-iso maddesi nedir, inaktif bir bileşen olduğunu duydum, nasıl oluşuyor? Ondan nasıl kurtulabilirsiniz?

Sonra sonunda d ve l'yi asitle ayırır mısınız?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5

Saflaştırma için buyurun.
Enantiyomer ayrımı size daha önce açıklamıştım ve bağlantı verdiğim başlıkta da var.

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21
Merhaba... uzman
Hidroklorür Asit %37'yi %35'e nasıl dönüştürebilirim? HCL Gazını kristalize etmek için kullanmak istiyorum. HCL Asit ile NaCl kullanıyorum, H2So4 döküyorum. Ama Efedrin çözücümde yağ var. Sanırım HCL konsantrasyon problemim var. Çünkü gizli amca fester meth kitabında, %35 hcl asit kullanılması gerektiğini söylüyor.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,737
Deals
1
37 asit kullanabilirsiniz. 2'nin çok önemli bir etkisi yoktur.

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21
Ben de sormak istiyorum. 12.5 mg efedrin hcl ve teolifin 120mg içeren haplardan% 100 efedrin hcl'yi nasıl çıkarabilirim. Adım adım, dondurucunuz olmadığı için "haplardan efedrin ekstraksiyonu" tercihinizi kullanmaktan da endişe ediyorum. Hazır petrol eteri 40-60, toluen, NaOH, HCL Gazı, Sep Huni, beher, manyetik karıştırıcı

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21
G.Patton Sodyum Hipofosfat, hcl %37, petrol eteri 40-60 kullanarak Hipofosfor asit nasıl yapılır, dietil eter kullanabilir miyim?

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21
Efedrin hcl + Hipofosfor asit + iyot kristali ile reflü 8H işlemini yaptıktan sonra@G.Patton. Soğuyunca çözücü ile ne yapmalıyım? Nasıl kristalize edilir. Çünkü bu sitedeki cookin crank amca videosu kesiyor. Son adım çözücü sep hunisine dökülür ve naoh ile dökülür, ne kadar naoh çözeltisi ve bundan sonra ne olacak?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,737
Deals
1
Sodyum Hipofosfit mi demek istiyorsunuz?

Bu konu başka bir tema hakkında. Lütfen bana PM ile sorun veya uygun bir Soru/A konusu açın.