Question Avrupa tutuklama emri çıkarıldığında Avrupa'yı nasıl terk edebilirim?

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
4
Benim için Avrupa tutuklama emri çıkarırlarsa Avrupa'dan ayrılmamın mümkün olup olmadığını merak ediyorum. Erken ayrılmayı planlıyorum ama ya işe yaramazsa? Havaalanları söz konusu değil, peki ya normal sınırlar? Sadece sahte belgeler mi kalacak?

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
4
Biliyorum, arıyorum. Bildiğiniz güvenilir pasaport siteleri var mı? Şimdilik elimde sadece kimlik kartları ve ehliyetler var. En kötü senaryoda kimlik kartımla Gürcistan'a seyahat edebilirim. Gürcistan'da Avrupa Birliği dışında olacağım, bu yüzden en kötü ihtimalle normal bir pasaport kullanacağım

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Nerede bulunduğunuza bağlı ama 2 seçeneğiniz var.
1. Sırbistan'a gitmek. AB içinde artık pasaport kontrolü yok. Daha sonra sadece ülkeye girmeniz gerekir, o zaman sınır dışı edilemezsiniz.

2. Ayrıca sahte kimlikle kendinizi bir sonraki büyük şehirde kolayca saklayabilirsiniz. İşlediğiniz suça bağlı olarak her şeyi geride bırakabilir ve sahte kimlikle yeni bir hayata başlayabilirsiniz. görünüşünüzü değiştirin ve hepsi bu.

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Önce onunla iletişime geçmemi istedi, sonra bana bir şeyler satmaya çalışıyor... garip dolandırıcı....

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
4
heheh sadece bir hesap oluşturdu ve bir aptal bulacağını düşünüyor