Question Looking for a vendor Az miktarda d-meth nasıl elde edilir?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Saf d-meth'i elime almak istiyorum ve arıyorum. Düşük dozda metilfenidat veya amfetamin yerine daha az sinir veya gerginlik yaptığı için hoşuma gidiyor. Ne yazık ki piyasadaki tüm ürünler saf değil ya da rasemik ya da her neyse...

1. Almanya'ya az miktarda d-meth satan biri var mı?

2. Eğer yoksa bunu yapmanın en kolay ve karmaşık olmayan yolu nedir?

3. Bir yerlerde efedrin hcl 50mg/ml içeren enjeksiyonluk ampuller satıldığını gördüm. Eğer 5g efedrin hcl alırsam bu işe yarar mı? Yine de efedrini çıkarmam gerekiyor mu yoksa sadece ampulün içeriğini kullanabilir miyim? Yani sadece su gibi görünüyor sanırım.

4. Ya da burada efedrin hcl satan biri var mı? ya da bir dükkanın bağlantısını biliyor mu (avrupa). efedrin için normal bir fiyat nedir?

5. Efedrin ile doğrudan d-meth'e geçilebileceğini okudum?

6. pseudo veya ephe fark etmez mi?

7. Hangi kimyasalları bulmak zordur ve bunları nereden bulabilirim? Peki ya fosporus?

8. Kristalizasyon aşaması gerekli mi? Sadece suyla karıştırıp ağızdan tüketim için mililitre olarak dozlayabileceğim saf bir ürün istiyorum. kırıntılara falan ihtiyacım yok.

9. Nihai sonuç hangi maddelerdir? ve beklenen saflık nedir?

10. Gerçekten hangi ekipmana ihtiyacım var? Bu hobi oldukça tehlikeli göründüğü için bir hobi laboratuvarı kurmayı planlamıyorum :-D

Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Rasemik serbest bazdan başlayarak:
Esasen R'nin bir fenetilamin olduğu L-R'yi d-tartrik veya d-kamporsülfonik ile çöktürerek L-R L-tartrat/kamporsülfonat elde edersiniz, sıvınız sadece D-R içerir, istenen asitle çökeltiyi filtreleyin.
Alternatif olarak, rasemat çözeltisini çökeltmek için l-tartrik kullanın, D-R D-tartrat elde edin, süzün, bazifiye edilmiş süzülmüş katı, sadece D-R'yi istenen asitle çöktürün.

finch3523

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Yani bu, rasemik amfetaminden deks-amfetamin elde etmek için mi?

Doktor reçetesiyle deks amfetamin ve rasemik amfetamin alabilirim. Ayrıca darknet pazarında saf deksamfetamin için güvenilir satıcılar var. Yani sorun bu değil.

Ancak burada reçete ettiremeyeceğiniz d-metamfetamin istiyorum ve darknetmarket satıcılarının kalitesi güvenilmez. Bu yüzden burada yasal bir ürün veya bunu kendim yapmanın en karmaşık olmayan yolunu arıyorum.

finch3523

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
hmmm..... sorun şu ki..... düşük ila orta kalitede meth satan bu satıcıların aslında ne sattığını bilmiyorum. Bu sadece bir rasemik değil, hepsi bu. Bazen sahte meth veya tağşiş edilmiş ve belki de rasemik bile değil. Asla bilemeyiz.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Tamamen rasemik olup olmaması önemli değil, 40/60 olabilir, umursamıyorsunuz, sadece d kısmını çıkarıyorsunuz. ürünü doğrudan satın almak için Alphabay'e gitmenizi tavsiye edebilir miyim, burada meth satan neredeyse hiç kimseyi görmedim.

finch3523

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4

Şimdiye kadar alphabay'de iyi kalitede d-meth elde etme konusunda iyi bir başarı elde edemedim. Bu yüzden buraya bakıyorum.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
efedrin hcl için, catcafe.is enurace (efedrin hcl) satıyor, ilaç kalitesi, çok iyi bir web sitesi, rx meso'da bu web sitesinin bir yazısı var!

finch3523

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4

Teşekkürler, ephe için normal fiyatın ne olduğunu biliyor musunuz? O web sitesinde göremiyorum çünkü orada mevcut değil (sanırım stokta yok)

finch3523

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4

"L-R L-tartrate/camphorsulphonate" yazdığınızda L-R ne anlama geliyor? Yani R ne için? Dönüyor mu?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Pardon, R amfetamin demek.

Bir şekilde d-tartarik asit bulamıyorum. Bu yüzden l-tartarik asit kullanmam gerekiyor.

Bunu freebase ile yaptığınızı söylüyorsunuz. Peki ya başlangıç olarak amfetamin sülfatım varsa?

Eğer l-tartarik asit kullanırsam "D-R D-tartrat elde edeceğimi" söylüyorsunuz. O zaman bunu nasıl ayırabilirim? Asetonla işe yarar mı? Asit, hangi asidi elde etmek kolay?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5

Sülfatınız var, onu az miktarda suda çözüyorsunuz, bu çözeltiye NaOH çözeltisi ekliyorsunuz, ta ki aq tabakanızın üzerinde organik bir tabaka oluşana kadar. Bu küçük organik tabakayı biraz toluen, ksilen, pether, hekzan vb. ile ekstrakte edersiniz (2-3 kez) Ekstraktları ayırırsınız, kurutursunuz ve işte oynayabileceğiniz amfetamin içermeyen bir baz çözeltiniz olur.
Evet, L tartrik kullanarak D-meth L-tartrat elde edersiniz, bu da depolama için uygun değildir, higroskopiktir vs. Bunu basitçe filtreleyerek aşabilirsiniz. Sıvınız çoğunlukla L-fraksiyonu içerecektir, bu yüzden onu bir kenara koyuyoruz. Şimdi elde ettiğimiz katı ile, ki bu bizim D-porsiyonumuzdur, TEKRAR suda çözüyoruz, TEKRAR NaOH ekliyoruz ve serbest bazımızı elde ediyoruz, ancak şimdi çoğunlukla D'den oluşuyor.
Umarım anlaşılmıştır, bağlantı verdiğim konuları okuyun.

Son çökeltme için sülfürik veya fosforik kullanabilirsiniz, asetonda dondurucudan kurutulmuş sülfürik en iyisidir. Fosforik içinde çok fazla su vardır ve hayatınızda ihtiyacınız olmayan çok fazla baş ağrısı yapacaktır.

Last edited:

finch3523

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
toluen, ksilen, ... ile nasıl ayırabilirim?
ayrıca kurutma için magnezyuma ihtiyacım var?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Çözücüyü alın, reaksiyon kütlenizin üzerine dökün, hepsini bir ayırma hunisine dökün, kapağı kapatın, çalkalayın, çok fazla kullanmayın yoksa serbest bazınızı aşırı seyreltmiş olursunuz
Evet, magnezyum sülfat, sodyum sülfat, baryum oksit ve hatta NaOH veya NaCl kadar iyi çalışmasalar da, ayırma hunisinden ak. tabakanızı çıkardıktan sonra bir kez daha tuzlu suyla yıkayabilirsiniz.