Question psödoefedri̇nden amfetami̇n nasil elde edi̇li̇r?

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
psödoefedri̇nden amfetami̇n nasil elde edi̇li̇r?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Sen yansıtmıyorsun. Sözde metamfetamin yoktur ki ekstrakte edebilesiniz. Kimyasal bir süreç olan sentez yoluyla pseudo'yu meth'e dönüştürmeniz gerekir.
Sentez bu forumda "amfetaminler" bölümünde açıklanmıştır. Başka bir soru göndermeden önce arama zahmetine katlansaydınız bunu bulabilirdiniz.

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Eğer bu soruyu sorduysam, tüm sentez sürecini anlamadığım açık değil mi? "DocX" Anlamak için doğmuş bir kimyager olmadığım için üzgünüm. Sanırım bu forum, bu alanda yeni olan ve sizin gibi doğuştan kimyagerlerden daha fazla yardım isteyen diğerlerine yardımcı olmak için!

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Ben hiçbir şekilde "doğuştan kimyager" değilim. Ben de bir acemiyim. Ancak benim eleştirim anlamadığınız değil, denememiş olmanız.

Her şeyden önce, aradığınız sentezler için forumda arama yapın. Soru sormadan ÖNCE. Bu basit bir arama, kimyager olmakla hiçbir ilgisi yok.

Sonra, bulduğunuzda, okuyun. Orada anlamadığınız şeyler varsa, google'da arayın. Eğer takılırsanız, o belirli şeyleri sorun.

Sizin yaptığınız gibi, "Amfetamin nasıl yapılır?" diye sorarsanız, cevap "Forumdaki lanet olası sentetik açıklamayı okuyun!" olacaktır.
Ancak, "Üzgünüm, bu sentez açıklamasını *link* okudum ve çözeltiyi bazlamanın ne anlama geldiğini anlamıyorum" (veya sentezin belirtilen başka bir kısmı) diye sorarsanız, ipuçları ve cevaplar alabilirsiniz. Ben kendi adıma, sahip olduğum bilgiyle size memnuniyetle yardımcı olurum. Bu forumda bunun birkaç örneğini bulabilirsiniz.

Kimya bilmemek sorun değil. Tembel olmak ve kendini denememek sorun değil. Ve eğer bir forumda nasıl arama yapacağınızı veya insanların gerçekten cevaplayabileceği sorular sormayı bilmiyorsanız, önce bunu öğrenmeniz gerekir. Bunu yapmaya hazır değilseniz, kimse size yardımcı olamaz ve bu sizin için değildir.

En azından benim beş sentim bu.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Bu arada, anlamanıza yardımcı olacak bir benzetme yapalım:

Diyelim ki bu, farklı türlerde evler inşa etmekle ilgili bir forum. İçinde pek çok kat planı ve pek çok farklı evin nasıl inşa edileceğine dair açıklamalar var, bunların arasında "Bir şehir evi nasıl inşa edilir" başlıklı bir tane de var.
Sonra siz girip "Bir şehir evi nasıl inşa edilir?" sorusunu soruyorsunuz.

Bunun nasıl birazcık aptalca olarak algılanabileceğini görebiliyorsunuz, değil mi?

Ancak, eğer sorsaydınız
"Üzgünüm, bir şehir evinin nasıl inşa edileceğine dair açıklamayı okudum, ancak içinde "2'ye 4'ler" hakkında çok fazla söz var. "2'ye 4'ün" ne olduğunu anlamıyorum. Google'da aradım ama hiçbir bilgi bulamadım. Lütfen biri açıklayabilir mi?" diye sorarsanız, insanlar elbette size yardımcı olacaktır.
Ben ederdim, biliyorum.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Psödoefedrinden amfetamin elde edebilir miyim? Nasıl çalışıyor? 😅😅😅
Lütfen söyle bana @8n398k20k280.
Bunu oldukça benzer görüyorum, sadece bu forumun yeni kullanıcılarının muhtemelen ne arayacaklarını tam olarak bilmediklerini veya yanlış arama terimlerini seçtiklerini ve bu arada gerçek içerik olmadan bunun gibi birçok yeni gönderi bulduklarını düşünün. Açıklık getirmek adına, uzmanlardan gelen veya uzmanların iyi olduğunu beyan ettiği tüm eğitimler, başka kimsenin konu açamayacağı ayrı bir kategoride mi olmalı yoksa bu eğitimlerin tümü sabitlenmeli mi, böylece arama işlevini kullanmadan onları daha iyi bulabilirsiniz. Bu katkıların çokluğu, alanda bir değişikliğin belki de uygun olacağını gösteriyor, çünkü herkesin kafasından önce tahtayla gerçekten koşuşturduğuna ve buraya tamamen anlamsız yorumlar gönderdiğine inanmıyorum. Bence aynı anda hareket eden çok fazla izlenim var, genel bir bakış bulmak için iyi bir nefes almanız gerekiyor.
Ve sonra bir başlangıç bulmak için yardım çığlığı atıyor. Ama bu forumu karıştırıyor.

Şimdi halka torbasında 10 sentimiz var

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Kesinlikle! Bu öneriyi Heisenberg'in yeni forum stiliyle ilgili başlığında da paylaşmıştım.
Ancak bu özel durumda geçerli değil. Buraya gönderdiği sorunun aynısını arama çubuğuna yazabilir ve doğru sonucu alabilirdi.

Dürüst olmak gerekirse, kimya eğitimi almadan kimyasal sentezler yapmak, eğer kişi kendi başına herhangi bir bilgiyi bulup noktaları birleştirecek kadar meraklı, girişimci ve zeki değilse gerçekçi bir girişim değildir. O zaman darknet pazarlarına dönüp ürünü satın almak daha iyi olacaktır.

Last edited: