Question Kokain nasıl kesilir?

coke199

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Merhaba BB beyler, tanıştığımıza memnun oldum

Kolayı kesmek için iyi bir yol ve bu süreçte hangi malzemelere ihtiyacım olacağını size sormak istedim
Reddit'te laktoz veya Inositol kullanabileceğimi okudum. ama tam ve net bir rehber değildi.

Ayrıca, kesme işleminden sonra nasıl tekrar kayalayacağımı bilmem gerekiyor? Birisi bana bu işlem için bir bağlantı veya bir makale göndererek bu süreçte bana yardımcı olursa çok minnettar olurum.
Kimya konusunda acemiyim, bu yüzden umarım bu işlem karmaşık değildir.

Benzokain kullanabileceğimi okudum ama bu kimyasalı bulmak zor. Laktoz veya inositol iyi seçenekler mi?

Teşekkür ederim çocuklar.

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Bunu yapacaksanız, aktif olan herhangi bir şeyle kesmeyin. Benzokain veya lidokain kullanın. Kafein veya inositol kullanmayın. İyice karıştırın. Elekten geçirin. Birkaç dakika fırına koyun ve tuğla yapmak için bir hidrolik pres kullanın.

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
hiç katılmıyorum... benzokain, prokain vb. antiritmik maddelerdir ve daha tehlikeli bir kalp durumuna neden olabilir. yaygın olarak kullanılır ama hiç iyi bir fikir değildir... dürüst olmak gerekirse, kokainin tüm kesici maddeleri tehlikelidir, en tehlikeli olanlardan biri Kolombiya / Peru fabrikalarında ekleniyor, fikir vermemek için adını buraya yazmayacağım, çok biliniyor ama yeni başlayanlar eklemeyi düşünmemeli bile.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Ve bunu yapıyorlar çünkü etkinliği artırıyor, ama gerçekten iğrenç ve tehlikeli bir şey ve bu yüzden her zaman kesiliyor, onunla kesilmeyen kokain yok çünkü Güney Amerika'daki üreticiler bunu ekliyor.

coke199

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Sanırım Levamisole demek istediniz, kesinlikle bok!

coke199

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Şunları sormak istiyorum:
1. Laktoz kesmek için iyi midir?
2. Hidrolik baskı makinesi kullanmadığınız sürece tuğla yapmanın veya tozu yeniden taşlamanın başka yolları var mı?
3. Neden inositol kullanmayı önermiyorsunuz?
4. "İyice karıştırın" derken sadece plaka içinde karıştırmamı mı kastediyorsunuz? Birisi bana moleküler düzeyde bağlanmak için hem kok hem de kesme maddesini bir çözelti içinde çözmemi tavsiye etti. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Tehlikeli olmayabilir ama burnunuzu yapış yapış yapacak.
Neden taurin kullanmıyorsunuz?

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27

aynen... yapabileceğimiz hiçbir şey yok... bunu varsaymak zorundayız, ama tehlike, birileri bunu okuyup, lanet olsun... gücü artırmak için daha fazlasını ekleyeceğim ve sonra kral olacağım diye düşündüğünde ortaya çıkıyor! ve doza bağlı olan boktan bir şey.... birkaçı çok kötü, ama çizgiyi aşarsanız insanları öldürebilirsiniz. belki uyuşturucu satarken ahlak veya vicdan sahibi olmak iyi bir şey değildir, ama....

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
tüm poli alkollerin sindirim sisteminde büyük bir etkisi vardır... manitol ile kesilmiş şeyler tükettikten sonra tuvalet için savaşan insanlar gördüm... her zaman olduğu gibi... doza bağlıdır.... doğru yaparsanız laktoz iyi bir görünüm verecektir... tam olarak balık pulu saf kola görünümüne sahip olan "sihir" i kullanabilirsiniz... ama bunu yapmak ya da bir satıcıdan satın almak zorundasınız

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
bunu yapma dostum... i̇nsanlari öldürebi̇li̇r ya da çok kötü bi̇r reaksi̇yonla aci̇l servi̇se gönderebi̇li̇r.
çok daha fazlası var
"sağlıklı" seçenekler.... eğer kolanızın sigara içmek için kullanılmayacağından eminseniz güzel ve sihirli seçenekler var... aminoasitler bunun için harika, ama eğer birisi bir baz veya krakj yapmaya çalışırsa imkansız olacak... ve kötü bir koku... ama görsel sonuç harika olacak... örneğin valin, triptofan.... (valin görsel için mükemmel bir kesim olacaktır, ancak sigara için berbattır)

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
Valin veya Triptofan görseller için neden iyi olur, parlaklığı olmayan beyaz bir tozdur, iyi görünmesini ne sağlamalıdır?
Parlatmak ve iyi görünmesini sağlamak istiyorsanız inositol kötü bir fikirdir.

coke199

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bence iyi ama bana "nasıl doğru yapılacağı" hakkında bir ipucu verebilir misiniz?

Kesinlikle vermeyeceğim,
Dürüstlük sonra para.
Ben sadece etkili olmayan kesme maddelerini soruyorum.

Bence bu iyi bir fikir, bana karıştırma yöntemi ve kesimden sonra yeniden kaya hakkında bir ipucu verebilir misiniz? Bir çözücü veya başka bir şey kullanmalı mıyım?

coke199

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bence Taurin iyi bir fikir; beyaz ve parlak bir toz gibi görünüyor, ama sanırım normal kokainden farklı kokuyor, değil mi?
Karıştırmak için iyi bir yöntem biliyor musunuz? Sadece karıştırmalı mıyım yoksa her iki kimyasalı da moleküler düzeyde bağlamak için bir çözelti içinde çözmek daha mı iyi?

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
Çözelti içinde çözünme ve bağlanma ile ne demek istediğinizi açıklayabilir misiniz?
Ne miktarda yeniden karıştırmak istediğinize ve ne kadar kesmek istediğinize bağlıdır?
Tozu karıştırırsanız pul yapısını kaybedecektir.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Taurin kokusuzdur ve tadı hafif ekşidir, psikoaktif değildir ve mukoza zarlarını tıkamayan endojen bir maddedir. Bunu bilseniz bile, burundan almanın bir önemi yoktur, diğer her şeyden çok daha hoştur. Ve insanlar zaten esnediğinizi bilecekleri için, içine pislik koymadığınız için mutlu olacaklardır.
Bunu nasıl yaparsınız, bilmiyorum, bir şeyler bulmanız gerekecek, taurin suda çözünür, en azından bu olasılığa sahip olursunuz.

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
satın aldığınız kaynağa bağlı olmalıdır... benimki ultra parlaktı ve valin kovalamacasında mükemmel bir görünüme sahipti... diğer şeylerden çok daha iyi... saf efedrin hcl de mükemmeldir, aslında profesyonel bir kesici, efedrin ile PRO kesimin mükemmel bir sonuç vereceğini bilmelidir, ancak, tehlikeli

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
Adını verdiğiniz gibi yeniden kaya, temel eş... aseton veya di-etil etere ihtiyacınız var... bir pres iyi bir fikir olurdu ama basıncı arttırmanın başka yolları da var, yaratıcı olun kardeşim