Question Tıbbi Sıvı Efedrin (C10H15NO) ile Meth Üretimi Nasıl Yapılır?

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Sıvıyı doğrudan kullandım ve kristalleşmede sorun yaşadım, su olarak kalıyor, saflığında bir sorun olabilir mi yoksa tıbbi sıvı efedrin ile meth üretmek mümkün değil mi? Kırmızı fosfor ve hidroklorik asit içeren yöntemi kullandım

Loooow

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Merhaba, hangi şirketin ürününü kullandınız?
Ve efedrin yüzde kaçı ne kadar sıvı (ml) içinde çözülür?

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hastane personeline rüşvet vererek aldım. İçeriğini bilmiyorum, tek bildikleri hastalar için kullanıldığı. Saf efedrini ayırabileceğim bir yöntem var mı?

Loooow

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Teorik olarak, sadece sıvının buharlaşmasına izin vermeniz gerekir, böylece içinde çözünmüş madde (efedrin HCI) sonunda kalır.
İçine başka bir şey karıştırılmadığı sürece!
Ben olsam sıvıyı geniş bir cam kasede, oda sıcaklığında, karanlık bir yerde buharlaşmaya bırakırdım!!!
Daha sonra bunu iyot/fosfor (kırmızı) indirgemesi için sorunsuzca kullanabilmeniz gerekir.
Ben tam bir acemiyim ama bunu 10 yıl önce denedim ve oldukça kolay!!!
Güneşli selamlar ve iyi şanslar

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Merhaba Napolyon,
Bunu buldum:
Efedrin Sülfat Enjeksiyonu Dozaj ve Uygulama
Genel Dozaj ve Uygulama Talimatları
Efedrin sülfat enjeksiyonu, 50 mg/mL, istenen konsantrasyona ulaşmak için intravenöz bolus olarak uygulanmadan önce seyreltilmelidir. Normal salin veya su içinde %5 dekstroz ile seyreltin.....

Ne kadar (cc) kullandınız? Eğer yukarıdaki gibiyse, reaksiyon için ihtiyacınız olanın sadece 1/20'sini alıyordunuz.

Diğerlerinin söylediği gibi, sıvıyı sığ, düz tabanlı bir kaba veya tabağa dökün ve tüm suyun buharlaşmasını bekleyin. Kalan kalıntıyı kazıyın ve tartın. Bu efedrin TUZU olacaktır. Bunun MW değeri, diğer reaktanların miktarlarını hesaplamak için temel oluşturacaktır.