Question Mantarlardan Psilocybe'yi nasıl çıkarabilirim?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Bana yardımcı olabilecek biri var mı?

gameon

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yani tru, sadece zaman ayırın veya sherch düğmesini kullanın

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. Ben söyleyeyim. Sessiz karanlıkta 5 gramı yutmak zor olabilir ama bir jöle shot'ı yemek çocuk oyuncağıdır. The Shroomery.org'da 15 yıllık ya da daha eski bir jöle shot Tek'im var. O zamanlar tekti ve o başlıktan kelimesi kelimesine 2 numara. İşte bu şekilde psilosini istediğinizden daha ileri götürebilirsiniz. İnsanlar genellikle sizi etkileyenin sadece psilosin olduğunu fark etmezler. Psilosibin mide asidiniz tarafından defosforile edilir. Sihirli mantarların neden doğru olarak psilosibin olarak adlandırıldığından bahsetmeyeceğim, ama bir öncül var

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
McKenna tarzı ego ölümü, o kadar derine indiğimde ve karanlık yatak odasındayken her zaman telefonumu benden olabildiğince uzağa götürmeye çalışırım, bu psikonot yolculuklarında karşılaştığım şeyler vay canına, bir keresinde gerçekten bir serçenin şeker çevirirken şafak vakti uyuyan bir yeşilbaş ördeği ağaçtan düşürdüğünü gördüm, Şimdi kahramanlık dozları aldığımda, kamuflajlı ördekler var, bazen sadece savaşa hazır görünüyorlar, bazen de tavırları ve soğuk tavırları savaşa gittiklerini söylemenin çok da ince olmayan bir yolu, pasif agresif fauller, .... Fauller ördeklerin faulleridir ya da sadece kümes hayvanlarıdır, lanet olası kuşlar dostum

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Görüyorum ki, bunları kimin yazdığını okumadığımı varsayarak çok fazla cevabınız var, psilosibini öğüterek çıkarabilirsiniz ve sanırım 1:Ağırlıkça 1: 1 etanol ekstraksiyonu, daha sonra damıtılan bir miktar su ile varsayıldığında, mantarlarınızdan bir ekstrakt yapmanın basit bir yolu için en iyi tahminim olacaktır, şu anda ayakkabı kutularında pan subtroplarım ve bazı kıskanç monotublarım var, bu benim için bir mikoloji sıcak çizgisi oldu, O kadar uzun süredir kontam içermiyor ki, tüm agar plakalarını ve transferleri ve bu ilk transferlerden çoğu taneden taneye yaktım, çok hızlı kolonileşen ve harika bir ürün yapan bazı mor mistik lc'lerim var, eğer onları sıvı etanol veya etanol ve dh20'ye çıkarmaya çalışıyorsanız, bahse girerim süreci çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz, artık birçok yerde yasallar, Yaptığım şey harika ve tüm iptallerimi veya yanlarımı veya bir çuval döneminde birine vereceğim bir şeye benzemeyenleri topluyorum ve bir litre kavanoza ulaştıklarında kısa bir patlama döngüsü için sihirli bir mermiye koyuyorum ve sonra whole foods'tan tadı çok güzel olan bu çok saf limon suyunu alıyorum ve ikisini karıştırıyorum, birkaç saat sonra süzebilirsiniz ama ben genellikle oda sıcaklığında 12 saat bekletip dondurup süzdükten sonra limon suyunu shot olarak içiyorum, herhangi bir çikolatadan veya yaptığım herhangi bir şeyden daha iyi oluyor, tabii ki bu şekilde dağıtabilirsiniz ve sitrik asit büyük bir fark yaratıyor orada iyi eğlenceler ve egonuza dikkat edin lol