Question Looking for a vendor opi̇at bağimlilarina yardim

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
ibogain / iohwaska veya diğer ilaçlar sevgili bir arkadaşımın opiatlardan detoks yapması için yardıma ihtiyacı var

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
33
Deals
18
Yoksunluk ilacına veya opioide mi ihtiyacınız var?

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
On yıl sonra suboxone'dan çıkıyorum ama bazı analogları kullanıyorum ve güvenli bir şekilde kullanılmayanlar denizaltılardan kurtulmaya yardımcı oluyor gibi görünüyorlar metadonu denemeye hazırdım suboxone çok zordu tk kick

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Efendim, en kısa sürede benimle konuşabilir veya sinyal gönderebiliriz. Hap bilge, daha önce söyledikleriniz yasalsa, size ne istediğinizi alabilirim. Söz veriyorum. Ben hasır ve sinyaldeki Thewaterman'ım. Ty.

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Bazı nedenlerden dolayı sizi sadece Thewaterman ile sinyalde bulamıyor, eğer bana buradan bir dm gönderebilirseniz, wicke'im yok

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Harika, sinyal kardeşim var, seni vuracağım, ben kız adı Kailey olan bir adamım

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Waterman, hasır hesap oluşturamıyorum. Bir ay içinde ölecek. Yardımınıza ihtiyacım var. Yakın bir arkadaşımı bir hafta metadon ve gerektiğinde bir ay valium ile fent'ten çıkarmaya çalışıyorum. 4 kişiyle başarılı bir şekilde çalıştım. ayrıca c vitamini ile megadoz içerir, ancak yardımınıza ihtiyacım olan yer burası değil. haplarla. lütfen bana dm veya size nasıl ulaşacağımı söyleyin. bu çığlık atardı. bir milyon teşekkürler.