Question cam eşya yardımı

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
yeni başlayan bir kişi için camda satın alınacak en iyi bağlantı boyutu ve konikliği ne olurdu? belki eklentiler için kolayca alınabilecek ve uygun fiyatlı bir boyut... bu konuda herkesin düşüncesi nedir?

Solution
thanku!yes ive seen some kits from laboy as well 32 or 36?piece.there kits, the 3neck only went to 1000ml.i was looking for 2000ml so not sure?buying in pieces is probably more expensive,but kit does have its perks too.think kits were about 180usd,while buying a larger flask seperate is about 130usd.decisions decisions,chem sure is complicated,lol.......ok, im researching adapters still need to learn on that!

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Son zamanlarda gördüğüm en uygun fiyatlı kit vevor.com tarafından satılıyor ve 122 Euro'ya başlangıç için yeterli olan 32 parçalık bir set alıyorsunuz, tek dezavantajı bağlantıların 24' olması ve normalde çoğu laboratuvarın 29/32 kullanması, kitteki parçalar için birbirleriyle uyumlu oldukları için bu o kadar da sorun değil, bir sonraki ihtiyacınız olan şey standlar ve kelepçeler, sonra belki de 24' ile 29' diğer standart cam eşyaları birleştirebilmek için eklentiler.

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
teşekkürler!evet laboy'dan bazı kitler de gördüm 32 veya 36 parça.orada kitler, 3 boyun sadece 1000 ml'ye gitti.2000 ml arıyordum bu yüzden emin değilim.parçalar halinde satın almak muhtemelen daha pahalıdır, ancak kitlerin de avantajları vardır.sanırım kitler yaklaşık 180usd idi, daha büyük bir şişeyi ayrı olarak satın almak yaklaşık 130usd.kararlar kararlar, kimya kesinlikle karmaşık,lol.......ok, adaptörleri araştırıyorum hala bunu öğrenmem gerekiyor!

Solution