Fentanil sorusu

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Elimde sıvı fentanil (sitrat 50mcg) var, otla nasıl bağdaştırılabileceğini merak ediyorum. Fentanilin suda/metanolde çözündüğünü biliyorum ama sitratı su/metanol ile karıştırırsam otu bağladığımda etki edeceğinden %100 emin değilim. Önce sıvı versiyondan saf fentanil HCL (toz) almam mı gerekiyor yoksa bu formda kullanabilir miyim?

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Benim ülkemde pek çok insan sentetik ot içiyor! Hollanda RC yasağından önce 60g ot üzerinde 15g mdmb-4en-pinaca kullanıyordum ve insanlar bunu istemiyordu çünkü bana zayıf olduğunu söylediler. Rc, fentanilin onlara verdiği ilk dumandaki aceleyi / vuruşu onlara vermiyor ve bunun için fent kullanacağım.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Bu durum tavsiyemi geçersiz kılmıyor.

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
48
Fent'ten neden bu kadar nefret ediliyor? Eroin gibi satıldığı ve ölümlere yol açtığı için mi?

Eğer doğru biliyorsam, o zaman fent zaten eroinin yerini aldı

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Evet bu doğru, ABD'de insanlar sınırlarını bilmiyorlar ve aşırı doz alıyorlar ve bu yüzden Fentanil'den çok nefret ediliyor

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Sadece insanlar kartellerin her uyuşturucuya fent koymasına kızıyor

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Dinle, sen de sınırlarını bilmiyorsun. Ben de. Fentanil o kadar güçlüdür ki aşırı doz herkes için kolaylıkla gerçekleşir. İlk vuruştan sonra ya da başka bir şey alırsanız ya da sarhoşsanız... kimse her zaman oyunun zirvesinde değildir. Ve fentanil ile oyalanmak, yatağınızda bir çıngıraklı yılanla uyumak gibidir. Rahatlayamazsınız ve öylece devam edemezsiniz. Ve eğer içerseniz daha da öngörülemez hale gelir.
Sadece tavsiyeleri dinleyin ve fentanili atın.

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Kesinlikle!!! Bu BOK yüzünden çok çok iyi bir arkadaşımı kaybettim ve insanların zararsız bir oyuncakmış gibi bu çöple oynaması beni çok kızdırıyor! Lanet olası FENTANİL ile esrar bağlamak???? Şimdi hepsini duydum! Zahmet etme dostum! O boku en kısa zamanda atın. Ve eğer intihara meyilli bir moron olursanız, ne içmek üzere olduğu hakkında hiçbir fikri olmayan zavallı bir adamın eline geçebilecek başka "intihar esrarları" yapılmadığından emin olun! Bu gününüzü mahvetmez mi! Küçük kardeşiniz esrarlarınızdan birini çalar ve ertesi gün ölü bulunur. Sadece iki sentim var. SIFIRLA!

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Belki de bir tuz tanesi büyüklüğündeki birkaç parçanın harika bir kafa ile tabut arasındaki fark olduğu gerçeğiyle bir ilgisi vardır! Fentanil lanet olası bir ÇÖP! Bu BOK'tan bu kadar nefret edilmesinin çok iyi bir nedeni var! Belki de ABD'de bir yıl içinde 18-45 yaş arası 80000'den fazla kişinin ölümünden tek başına sorumlu olduğu için nefret ediliyordur! Bunun gerçekten de sınırlarınızı bilmekle hiçbir ilgisi yok! Sattıkları sahte oksi haplarının her birinde ne kadar ZEHİR olduğunu ya da yeni aldığınız o flapta ne kadar kesilmiş ve ne kadar iyi karıştırılmış toz olduğunu bilmenin hiçbir yolu yoktur. Fentanil ile uğraşırsanız günleriniz sayılıdır ve bu bir GERÇEKTİR. Farmasötik sınıf ürünle uğraşmak bile son derece tehlikelidir ve bunun nedeni de etki gücüdür. Sadece Fentanil'den uzak durun ve iyi olacaksınız.

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Buranın ilaç üretimi ve sentezi hakkında bilgi veren bir forum olduğunu sanıyordum. Neden hepiniz bu kişiye Fentanil'i rahat bırakmasını söylüyorsunuz? O bir soru sordu, eğer bir cevabınız yoksa fikrinizi kendinize saklayın. Hangi uyuşturucunun kötü, hangisinin kötü olmadığını tartışmak istiyorsanız neden kendi başlığınızı açmıyorsunuz? Kristal meth fentanilden daha mı iyi çünkü o kadar çok insanı öldürmüyor? Eminim bu da tartışılabilir. Ama burası yeri değil. Bilginiz varsa katkıda bulunmaya, yoksa da çenenizi kapatmaya ne dersiniz?

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Evet bu doğru, kimse kimseyi öldürmek istemez, bunun için her şeyi güvenli bir şekilde yapmak için bilgi arıyorum :)

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3

Bu konuda hayatınızı riske atmaya hakkınız olsa da, Beavinator'un geçerli bir noktası olduğunu düşünüyorum. Diyelim ki esrarınızı bağladınız, içtiniz ve öldünüz. Şimdi arkadaşlarınız/aileniz evinizi temizlemeye geliyor ve zulanızı buluyor. Adamım eminim üzgünüm ve bir esrar ruh halini hafifletmeye yardımcı olur. Hadi Madmaximus'un zulasını içelim. Şimdi kankaların öldü. Tüm uyuşturucular suistimal edilebilir ve kötüye kullanılabilir ama fent çok güçlüdür ve tespit edilmesi neredeyse imkansızdır.

Bir şey yapıp kendi üzerinde deneyen bir aşçının hikayesi var. Büyük ihtimalle ergot zehirlenmesinden dolayı acı çekerek ölmüş. Ölümünden sonra ailesi evi temizlemeye gelmiş ve babam buzdolabından biraz soğuk su içmiş. Su sadece su değildi ve babam 3 gün boyunca işlevini yerine getiremedi. Şimdi baba sadece oğlunu kaybetmekle kalmadı, aynı zamanda kalıcı olarak değişti. Aile için keder üstüne keder. Sorumluluk sahibi olun, atın şunu!

Bu kurgu değil, bu aileyi tanıyorum.

Novator

Resident
Reaction score
799
Fentanil bir prensip meselesidir. Değerli şeyler vardır ve çöpler vardır. Benim fentanil deneyimim yüksek ama tercihim sessiz kalmak.

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Neden mi? İsteyen hemen hemen herkes Fentanil satın alabilir veya üretebilir, burada önemli olan, birisinin kullanması durumunda kendimiz veya satıcı olacak kişiler üzerinde aşırı dozlara neden olmamak için doğru bilgiye sahip olmaktır!

Novator

Resident
Reaction score
799
Fentanil ile ilgilenenler için bir planım var ve bu konuda güçlü fikirlerim var. Ama bu forumda değil, bugün değil. Size ilk mephedrone enjeksiyonunu yapmaktan keyif alırım ama fentanilden değil.

Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Dediğim gibi, bilginiz varsa katkıda bulunun. Değilse, gönderilerinizin amacı nedir? "Haha, nasıl yapılacağını biliyorum ama sana söylemiyorum?" Sanırım clearnet erişimi olduğu için burada çok fazla çocuk ve trol var. Bazı hafta sonları fentanil kullanıyorum. Ayrıca her gün 100 mg metadon alıyorum. Uyuşturucu kullanım geçmişimde her zaman yaptığım gibi, perakende ödemekten bıktım ve daha ucuz bir yol arıyorum. Ama bu benim sebebim. Ve sadece benim. Sorun bilgi değil, insanların onunla ne yaptığı. Silahlar insanları öldürmez, insanlar insanları öldürür.

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Evet, Luphozi haklı, eğer Meksikalı kartellerle yapılan röportajları izlediyseniz, örneğin M30 hapına koydukları dozajın insanları öldürmediğini, ancak ABD'deki sokak uyuşturucu satıcılarının bunu diğer uyuşturucularla kestiğini ve bu nedenle ABD'de çok fazla ölüm olduğunu söylediler!

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Reaction score
14
Güzel bir şekilde ifade edilmiş, ben de alışkanlığımı desteklemek için her hafta fentanil satın alıyorum ve kullandığım 3 yıl boyunca hiçbir sorun yaşamadım. Fetty'yi güvenli bir şekilde nasıl kullanacağımı öğrenmek güzel olurdu ve bu foruma katıldığımda sadece bunun bir araştırma değil fikir forumu olduğunu öğrendiğimde biraz heyecanlandım.

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Reaction score
14
FguB3Me21a