çi̇n bi̇leşi̇kleri̇nden fentani̇l sentezi̇

albertshulgin25

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Fentanil yasaklandığı için Çinlilerin buraya kolayca katılan 2 veya 3 bileşik halinde gönderdiklerini gözlemliyorum, bu bileşikleri bilen biri varsa, hangileri yayınlanacaksa, elimdekileri yayınlayacağım

8BVSIzr9Cu

0vXRjnZV5N

FvHDPl4rCR

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42
Neden önce siz paylaşmıyorsunuz?

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Fentanil sentez olarak kolay, ancak dozaj olarak tehlikeli, bu yüzden üretmiyoruz.

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42
Burada ilaç piyasalarının profesyonel katılımcıları arasında olduğumuzu sanıyordum. Sentezler de diğer her şey gibi açık kaynak olarak paylaşılmalı ve hakem denetiminden geçmeli mi?
Şahsen, en azından kimyagerlerin partileri berbat etmediğini bilmek beni daha güvende hissettirirdi.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
@pinchetomas
@Gus
Mesajlarınız silindi. Biraz edepli olalım. Fentanil sentezini yayınlama konusuna gelince, bunu değerlendireceğiz ve yayınlamaya karar verirsek yayınlayacağız.
Sentezi gerçekten çok basit. Ancak bu maddenin ortadan kaldırılması gerektiğini düşünüyoruz.

Last edited:

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42

Bu özel maddeye yönelik hassasiyetin nedenini çok iyi anlıyorum. Kısa bir süre önce yakın bir arkadaşımı bu madde yüzünden kaybettim, o zamanlar bu madde masum kullanıcılar tarafından tağşiş maddesi olarak kullanılıyordu.
Maddenin kimyasına ve varlığına çok kızmıştım. Ancak bu, düşük seviyedeki uyuşturucu dağıtıcısını veya arayıcısını talihsizlikleri için suçlamak gibi bir şey.
Uyuşturucu dağıtım işinde hayatın her kesiminden insanlarla tanışırsınız. Bu gerçekten de doğru.
Örneğin, devam eden afyon savaşları dışında, bu özel maddenin neden bu kadar yaygın olduğuyla ilgilenmeye başladım.
Pickard gibi yanlış kullanılan, yanlış anlaşılan bir ilacı paylaşmak için hayatlarının neredeyse tamamını hapishanede geçiren öncüleri unutmayalım.

Bilgiyi ortadan kaldırmanın hiçbir zaman işe yaramadığına ve kimyada yeri olmayan ahlakı ortaya çıkardığına bir kez daha inanıyorum.
Burası çoğunlukla bir kimya forumu, değil mi?
Bu şekilde kalsın, siyaset, din ve kişisel inançlar kapıda kalsın breh.

Her şeye rağmen, platform ve geri kalanların %99,9'unun bulaştığı kirli siyaset olmadan platformu saf ve doğru tutma düşüncesi için teşekkürler.

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Başlangıçta fentanillerin hayat kurtarmak için yaratıldığını ve hala birçok ameliyat türünde ve ölümcül kanserli insanlar için bir ağrı kesici olarak kullanıldığını unutmamalıyız.
Ayrıca, klan laboratuarlarında üretim yapmanın deneyimli kimyagerler için bile oldukça tehlikeli olduğuna ve bazılarının aile üyeleri tarafından ölü bulunduğuna katılıyorum. SWIM bunu birkaç kez yaptı ve iki kez aşırı dozdan öldü, ancak şanslıydı çünkü SWIM yalnız çalışmıyordu ve üzerinde naxalone vardı.

Ben de sentezini gerçekten teşvik etmek istemiyorum, ancak gerçekten ilgileniyorsanız, nasıl yapılacağını ayrıntılı olarak açıklayan iki iyi patent var. Sadece bir not, yüksek konsantrasyonlarda bazik çözeltiler ve ısı ile çalışırken, uygun ekipman kullandığınızdan emin olun çünkü camı çiğneyecektir. Ayrıca, en önemli şey, siz veya arkadaşlarınız geçmişte birkaç sentez yapmış olsanız bile, lütfen size rehberlik etmesi için daha önce fentanil sentezi deneyimi olan birini bulun.

LD50 = 2mg ve bu madde cam eşyaların dış duvarlarına, giysilerinize yapışır, havada yüzer... laboratuvarınızın dışındayken bile kendinizi küçük miktarlara kolayca maruz bırakabilirsiniz. Sadece yapmak değil, İyi Çalışma Prosedürlerine - GWP'lere (güvenli bir şekilde yapmak için) sahip olmak.

Son not: bilgi ne iyi ne de kötüdür, önemli olan onu nasıl kullandığımızdır. Ve eğer birileri bu yola girecekse, çalışmanın ne kadar tehlikeli olduğunu söyledikten sonra bile, yapabileceğimiz en kötü şey hiçbir şey yapmamaktır ve bu nedenle (bir topluluk olarak) en azından onlara yön vermeliyiz ki bu süreçte kimse zarar görmesin.

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Reaction score
18
Fentanil ve ilgili analoglarının nasıl sentezleneceğine ilişkin bilgilerin serbestçe erişilebilir olması gerektiğine gerçekten inanıyorum. Ben de yakın bir arkadaşımı aşırı dozda fentanil nedeniyle kaybettim ve bunun bir aileye ne kadar zarar verdiğini çok iyi biliyorum. Benim görüşüme göre, laboratuvarda iyi çalışma uygulamalarının nasıl kullanılacağına dair bilgiler iyi bilinirse, bu konuyla ilgilenen kimyagerler en azından güvenli bir şekilde araştırma yapabilirler (ancak kimya için okula gittiyseniz, gerçekten, bu sentez oldukça kolay olmalı ve bunu güvenli bir şekilde yapmak için laboratuvarda iyi çalışma uygulamalarına zaten yeterince aşina olmalısınız). Ayrıca, fentanilin doğru dozda nasıl kullanılacağına dair bilgi yaygın olsaydı, aşırı dozdan ölümler çok daha az olurdu. Bu madde kötü değildir, medyamızdan aldığı itibarı gerçekten hak etmemektedir, sadece uygun özenle kullanılması gereken çok güçlü bir opioid analjeziktir. Kanıtlar, doğru kullanıldığında şiddetli ağrıların tedavisinde son derece faydalı ve güvenli olduğunu göstermektedir. Sanırım "ilaç ile zehir arasındaki fark dozdur" diyen Dioscorides'ti ve bu durumda bu kesinlikle doğrudur.
Fentanil sentezlemenin birkaç farklı yolunu biliyorum, bunu daha önce yaptım, laboratuvarda nasıl güvenli bir şekilde yapılacağını biliyorum ve moderatörler izin verirse, güvenli bir şekilde yapmak için gerekli tüm laboratuvar uygulamalarıyla birlikte bir sentez yayınlamaya istekli olurum.
Bilginin insanlardan asla saklanmaması gerektiğine inanmıyorum, ancak bazen potansiyel olarak tehlikeli bilgileri bir bireyle paylaşmadan önce en azından iyi niyetli olduklarını kanıtlamaları gerekir.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
Bilgileri yayınlayabilirsiniz, bizim için bir sakıncası yok. Sadece bize önlemler hakkında mümkün olduğunca fazla ayrıntı verdiğinizden emin olun.

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Reaction score
18
Tamam, bunu seve seve yaparım. Not defterime yazdım, bu yüzden yazmam gerekecek ve laboratuvardaki güvenli uygulamalar, KKD ve maddenin güvenli bir şekilde nasıl kullanılacağı ve dozlanacağı hakkında kapsamlı bilgiler ekleyeceğim.

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Reaction score
18
Bu biraz zaman alabilir, son zamanlarda oldukça meşguldüm, yeni bir işe başladım, ama söz veriyorum zamanım olduğunda en kısa zamanda yapacağım

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Hedgie, umarım sakıncası yoktur ama madem bu yola girdin, ben de senteziyle ilgili patentlerden birini ekleyebilirim diye düşündüm. Kendinizi hakarete uğramış hissediyorsanız, özür dilerim.

AB patenti EP2252149A2, FENTANİLİN HAZIRLANMASI İÇİN BİR YÖNTEM başlıklı. bir göz atın, basit ve takip etmesi nispeten kolaydır, ayrıca çoğu kimyasalın kullanımı kolaydır. Adımlar iyi tanımlanmış ve kimya geçmişi olan herkes kolayca takip edebilir.
İşte doğrudan patentten:

ÖRNEK 2:

Mekanik karıştırıcı ve su kondansatörü ile donatılmış üç boyunlu yuvarlak dipli bir balona 15.36 gm (o.lO mol) 4-piperidon hidroklorür monohidrat ve 9.3 gm (0.10 mol) anilin ilave edildi. Bu karışıma 6,5 gm (O,lOmol) çinko ve 0,6 gm (0,10 mol) %90 asetik asit ilave edildi. Reaksiyon karışımı 24 saat boyunca oda sıcaklığında ve 24 saat boyunca 50 ila 7O0C'de karıştırıldı. Daha sonra reaksiyon karışımına su eklenmiş ve süzülmüştür. Süzüntüye kırılmış buz eklenmiş ve fazla miktarda sulu sodyum hidroksit çözeltisi ile nötralize edilmiştir. Ham 4- anilinopiperidin filtrasyonla elde edildi.

Kondenser ile donatılmış iki boyunlu yuvarlak dipli balona 1. adımda elde edilen 4-anilinopiperidinden 17,6 gms (0,10 mol) ve 100 ml %100 sodyum hidroksit ilave edildi. Reaksiyon karışımı 14oC'ye kadar ısıtıldı ve ardından 18,5 gm (0,1 mol) 2-fenetil bromür ilave edildi. Reaksiyon karışımı 4 saat boyunca karıştırıldı. Reaksiyon tamamlandıktan sonra, reaksiyon karışımı buzla soğutulmuş suya döküldü. Ham ürün süzülerek elde edildi ve 4-anihno-N-fenetil piperidipür fentanil N-(l-ρhenethyl-4-piperidyl)ρropionanilide)'in renksiz kristallerini vermek üzere petrol eterinden (60 ila 8O0C) yeniden kristallendirildi. Kondenser basınç dengeleme hunisi ve kalsiyum klorür koruma tüpü ile donatılmış iki boyunlu yuvarlak dipli balona, adım II'de hazırlanan 4-anilino_N- fenetil piperidimin 100 ml dikloroetan içindeki 28.0 (0.10 mol) çözeltisi alındı. Bu çözeltiye 18,5 gm (0,20 mol) propiyonil klorür basınç dengeleme hunisinden sürekli karıştırılarak damla damla ilave edildi. İlave tamamlandıktan sonra karışım 1 saat daha karıştırıldı. Reaksiyon tamamlandıktan sonra, reaksiyon karışımı %20 sodyum hidroksit çözeltisi ile yıkandı. Sulu faz 2x100 ml diklorometan ile ekstrakte edildi. Birleştirilen organik ekstrakt sodyum sülfat üzerinde kurutuldu ve ham fentanil vermek üzere konsantre edildi. Ham ürün petrol eterinden (60 ila 8O0C) yeniden kristallendirilerek mp 82 ila 830C olan renksiz saf fentanil kristalleri elde edildi.

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Patent baştan sona en az %60 diyor. Molden mole ya da gramdan grama diyelim, 1 g piperidon HCl başına 1 g'a yakın fentanil elde etmelisiniz.

15,36 g piperidon HCl ile başlarsak
Fentanil MW: 336.479 gmol-1 HCl 371,932 gmol-1
0,1 mol = 37,1932 g
Bunun %60'ı 22.3g

umarım bu yardımcı olur

Last edited:

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Birisi bana saf fentanil içinde ham fentanil yapmanın gerekli olup olmadığını açıklayabilir mi? Ham fentanil kullanırsam kötü mü olur?

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Hey M, ham derken neyi kastediyorsun? Sentezin sonunda olduğu gibi mi? Sonunda oldukça temiz, yine de kristalleri soğuk asetonda ezmek ve emme filtresinden geçirmek isteyebilirsin. Ama dürüst olmak gerekirse, mümkün olduğunca az manipülasyon yapın. Asla yalnız çalışmayın ve naxalone'u hazırda bekletin.
ari güvenli̇ği̇

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
bana ham Fent tedarik edebilecek birine ihtiyacım var. para kazanmak isteyen herhangi bir kişi var mı?

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Reaction score
14
Ham fentanil nedir?

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Reaction score
14
Fetty yapmak ne kadar kolay? Bir süredir bu süreçle ilgileniyorum, 10 yıldır bağımlılık yapan bir bağımlıyım ve finansal koşullar nedeniyle nasıl olduğunu bilmek istiyorum. Ben kimyager değilim ve yüksek lisans bile yapmadım, öğrenebilseydim bana daha fazla şekilde yardımcı olacağını söyledi, sonra bir teşekkür ederim! 🔥🔥🔥🔥🔥

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42
Aslında (wikipedia'ya göre), fentanilin yasadışı bir laboratuvarda üretilmesi neredeyse imkansızdır çünkü sentezlenmesi son derece zor bir bileşiktir. Buna karşılık LSD'nin üretimi birçok faktör nedeniyle daha kolaydır. Sonuç olarak: Çin'de fentanil üretimi devlet ya da devlet onaylı laboratuvarlarda gerçekleşmektedir