Sahte P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
246
P2NP olarak satılan sarı kristallerin birkaç örneği üzerindeki TLC'ye göre, son zamanlarda satılan çok sayıda tamamen veya kısmen sahte P2NP var. Bu çok kolay, Benzaldehit ve Nitrometan'dan yapılan düz nitrostiren hemen hemen aynı görünüyor, aynı kokuyor ve sadece Amph üretmiyor.

Eğer birisi AB'de uygun fiyata gerçek P2NP satan bir satıcı tanıyorsa (nitrokimya değil lütfen) ve (ücretli) bir numune vermeye istekliyse lütfen bana PM gönderin. thx.

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Merhaba, bilgi için teşekkürler. Sahte p2np'yi kimden aldığınızı söyleyebilir misiniz? Merakımdan soruyorum, neden nitrochemis sipariş etmediniz? Yakında nitrochemis'ten bir test siparişi vermeyi planladım.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
246
Nitrochemis'in çok kaliteli olduğundan eminim, şu anda bunu imkansız kılan başka kişisel nedenlerim olmasaydı oradan sipariş verirdim.
Numuneler bana iyi sonuçlar almakta sorun yaşayan başkaları tarafından verildi, ancak hiçbiri bana tam olarak hangi numunenin kimden alındığını söylemedi ve zaten sadece kulaktan dolma olduğu için herhangi bir isim söylemeyeceğim.
Gariptir ki, en iyi görünen numuneler en kötüyken, garip bir şekilde koyu yağlı görünen bir numune oldukça iyi sonuçlar verdi.

Genellikle "Nitrostiren" olarak satıldığını gördüm ve P2NP nitrostiren ailesine ait olmasına rağmen, Nitrostiren sade istediğiniz şey DEĞİLDİR.

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Reaction score
1
Bm-chemistry benim için iyi çalıştı, sanırım en az 20g sipariş edebilirsiniz.

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Ayrıca kötü parti sahte A yağı satan Peaks adlı bir satıcı tarafından zehirlendim