Question Sahte bileşikler - nasıl anlaşılır?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
16 yaşındayken kendi ülkemde yasaklanmış olan bir kitabı elime geçirdim: Anarşist Yemek Kitabı.
Bu muhteşem kitapta pek çok şey öğrendim, bunlardan biri de muzadinin nasıl yapılacağıydı.

Arkadaşlarım ve ben bu boku yaptık ve kullandığımız Afrika muzlarının herhangi bir psikoaktif niteliğe sahip olmadığı ya da en basit talimatları bile takip edemeyecek kadar berbat kimyagerler olduğumuz için tamamen hayal kırıklığına uğradık.

Yine de sabah zafer tohumu LSA ile çok iyi iş çıkardık :)

Bananadinin Berkley'den gelen ve farkında olmadan Anarşist Yemek Kitabı'nda paylaşılan sahte bir bileşik olduğunu öğrendiğimde BUGÜN yaşındaydım.

Eğer o İncil'e güvenemiyorsak, neye güvenebiliriz?

Peki, ortalıkta dolaşan muazzam sayıdaki bileşiğe bakarak, neyin ulaşmaya değer olup olmadığını nasıl anlayacağız?

Demek istediğim, sadece etrafta dolaşan boktan şeylerin zenginliğine bakın, uzman olmayan biri (hatta bir uzman) neyin gerçek olup olmadığını nasıl bilebilir?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Bananadine'in sahte olmasına imkan yok lol :D

Gençken arkadaşlarımla da bu boku yapmaya çalıştığımı hatırlıyorum ve yarattığımız boku içtikten sonra çok hayal kırıklığına uğradık hahaha
Şimdi, daha yaşlı olduğum için Bananadine'i Google'da arattım ve "kurgusal psikoaktif madde" yazıyor... Ben de bugün yaşındaydım dostum :D

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Muz kabuklarını tüttürmeye çalıştığımız onca zaman vaktimizi boşa harcıyormuşuz????