Looking for a vendor Amfetamin Freebaz Sentezi için Cıva (II) Nitrat CAS 10045-94-0 için AB Tedarikçisi

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Sevgili Breaking Bad Topluluğu,

Ben Koko, birkaç haftadan beri DN'de aktifim.

4-5 aydan beri Amfetamin Freebase sentezini anlama görevindeyim.
Temel olarak 2 sentez yöntemi arıyorum:

1. P2NP ve Cıva (II) Nitrattan Amfetamin Freebaz Üretimi
2. APAAN'dan Amfetamin Freebase Üretimi

Her ne kadar 2. sentez yöntemi için tüm öncülleri tedarik etmekte sorun yaşamasam da, 1. sentez yönteminden geçmekle de (araştırma için) ilgileniyorum. Tüm üretim sürecini daha iyi anlayabilmek için.

Dread & BB'yi taradıktan sonra P2NP için birkaç (potansiyel olarak) güvenilir tedarikçi buldum ancak hala Avrupa Birliği'nde Cıva (II) Nitrat tedarik edebilecek birini bulamadım.

Çin/Hindistan'da ekspres kargo ve gümrükleme dahil 1.850€/KG karşılığında Cıva (II) Nitrat gönderebilecek tedarikçilerim var ancak bu kadar sıcak bir ürünü birden fazla gümrük kontrolünden geçirerek gönderme konusunda çok rahat değilim, bu çok riskli.

Bu ürünü satan çeşitli Avrupa şirketleri var, ancak yalnızca kayıtlı şirketlere ve birçok kısıtlama altında.

Burada yardımcı olabilecek ve belki de beni güvenilir bir DN satıcısına veya sipariş etmenin başka bir yoluna (örneğin P2NP için Nitrochemis gibi) bağlayabilecek biri varsa mutlu olurum.

Tam olarak aradığım ürün şudur:

Cıva (II) Nitrat CAS: 10045-94-0

Monohidrat, (I) Nitrat varyantları veya normal Cıva aramıyorum.

Sizden geri dönüş bekliyorum.

Cincerly,

Koko

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Merhaba, Listeleme bölümünden tedarikçilere sormayı denediniz mi?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

Selamlar,

En geniş ürün çeşitliliğine sahip olan bir tanesine ulaştım (Constantylious).

Şu anda bir cevap bekliyorum.

Eğer güvenilir bir tedarikçi bulamazsam, tavsiyeniz kendim sentezlemem mi olur?
Eğer öyleyse, beni Forum'da bir rehbere yönlendirebilir misiniz? Heisenberg bana bir tane olduğunu söyledi ama ne yazık ki bulamadım.

Cincerly,

Koko

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

Bunu önceki yazılarınızdan birinde buldum:

Şimdi cıva tuzunu hazırlıyoruz. Eczaneden bir cıvalı termometre alıyoruz, kağıda sarıyoruz, alt ucundan kırıyoruz. Tüm cıvayı bir bardağa dökün, ardından 4 ml nitrik asit (%70) ekleyin. Cıva buharlarının sağlığa zararlı olduğunu unutmayın! Reaksiyonu başlatmak için camın ara sıra karıştırılarak yaklaşık 50 dereceye kadar ısıtılması gerekir. Tüm cıva yaklaşık 30 dakika boyunca çözündü ve camdan turuncu bir gaz olan nitrojen oksit (IV) açığa çıktı. Reaksiyon denklemi aşağıdaki gibidir: Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O

Bir rehber istediğimde, Heisenberg'in bana bahsettiği ve bulamadığım bir video rehberinden bahsediyordum.

Cincerly,

Koko

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/preparation-of-mercury-nitrate-with-subsequent-use-in-al-hg-video.222/

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

Çok teşekkürler dostum! Bu çok yardımcı oldu! Yazıma dahil edeceğim!

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
71
Belki burada:

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Yasaklı ürünler sağladılar ve yalnızca kayıt ödemelerini kabul ediyorlar mı?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
N2O3 ürünler için iyi bir kaynak ancak bazı ürünler için 'Son Kullanıcı Beyanı' ve KDV numarası istiyorlar.

Yönetmelikler söz konusu olduğunda biraz daha gevşek olduklarını düşünüyorum, ancak oradan sipariş verirken bunu aklınızda bulundurun, web sitesindeki sipariş formülünde ortaya çıkacaktır.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

Unutmayın, eğer bir KDV NR isterlerse, sadece KDV NR dışındaki kadrolara gönderebilirler.
ve hatta bazı şirketler banka hesabının da KDV'ye veya sahibine bağlanması gerektiği konusunda daha da ileri gitmektedir

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Evet, bu çok mantıklı geliyor. Sahte kimlikler ve paravan şirketler ya da sahte işletmelerden oluşan bir sistem aracılığıyla bu sistemi kandırmaya çalışmak ilginç olurdu.

Bununla birlikte, yukarıda açıklanan soruna zaten bir çözüm buldum :) Geçen aydan eski bir gönderiydi!

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
71
Bu Son Kullanıcı Beyanı ile ilgili bu sorunu yaşadım ve akıllıca bir çözüm buldum...
Sadece şirketlere satılan kimyasallar için:

Adım 1:
Herhangi bir üretim için kimyasal kullanmaya ihtiyaç duyabilecek gibi görünen bir şirketi internette araştırın.

Adım 2:
Impressum ve şirket sahibinin adını arayın

3. Adım
Pinterest'te Kimlik Kartları ve Pasaport şablonları için arama yapın, Şanslıysanız, benzer bir isim bulacaksınız, ardından şablondaki adı düzenlemek için bir uygulama veya bilgisayar programı kullanacaksınız, bu şirket sahibi kimliği gibi görünüyor.

Çoğunlukla KDV veya Almanya'da UST-ID de Impressum'da bulunabilir.

Ardından şirkete benzer bir e-posta adresi oluşturun.

Sonuçta, tedarikçi mağazasında bir hesap oluşturursunuz ve talep ettiğiniz ürünleri sipariş edersiniz. Erişebildiğiniz bir adrese teslimat. Son kullanıcı beyanı için olduğunuzda, şablonunuzdaki verileri almak için kullandığınız adresle doldurursunuz.
Ön kapıdaki zil ve posta kutusundaki adı değiştirin.
Biraz uğraştırıcı ama benim için çok işe yaradı.
Sadece bu tür "işler" için ekstra bir telefon kullanmalısınız.
Umarım size yardımcı olabilirim

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
İyi bir rehber! Katkılarınız için teşekkürler

En iyisi, %100 ismi yansıtan bir dijital kimlik almak olacaktır.