Question Efedrin 50-98-2 cas

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Reaction score
17
Deals
1
HI, eğer biri efedrinin işe yarayacağını biliyorsa, herkes tam olarak ne için olduğunu bilir :))

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Biri nasıl yapılacağını biliyorsa, biri de yapabilir. Ama bu gerçek, ama sorunuz nedir????

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Reaction score
17
Deals
1
Eğer cevabı bilmiyorsanız, lütfen cevap vermeyin, herkesin soruyu anladığını düşünün :)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Elbette 😆arama işlevini kullanın. Efedrin / psödoefedrin 2 kiral merkeze sahiptir ve indirgeme ilkini çıkarır, bu da her iki ürünün de aynı ürünü üretmek için aynı reaksiyona girdiği anlamına gelir Efedrin ve psödoefedrin birbirinin yerine kullanılabilir.
Hey, benden alma çocuk😆

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Reaction score
17
Deals
1
dostum ne demek i̇stedi̇ği̇ni̇zi̇ anliyorum ama her efedri̇n bunun i̇çi̇n i̇yi̇ deği̇l

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Sadece 1 efedrin vardır, 2 enantiyomeri vardır. Size cevabı söyleyebilirim, ancak daha iyi bir yol, etrafta dolaşıp bulmanızdır.
1. Efedrin için Wikipedia sayfasına gidin ve alfa karbonunun kiralitesine dikkat edin.
2. "D-metamfetamin" için arama yapın, "resimler "e tıklayın ve alfa karbonunun kiralitesine dikkat edin. Hangisine ihtiyacınız var, 1s,2r mi yoksa 1r,2s mi?
Bize cevabı söyleyin💩

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Reaction score
17
Deals
1
Dostum meth falan yapmak istemiyorum, Efedrin'i çözebilirim 2 farklı numaram var ve hangisinin daha iyi olduğunu veya her ikisinden de Meth yapıp yapamayacağınızı bilmiyorum, sorular için olduğunu düşündüm ama kimse cevap vermek istemiyorsa umrumda değil

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Metamfetamin yapabilen biri, her ikisinden de yapabilir. Pseudo ve ephe. Ancak @Frit Buchner 'in dediği gibi: enantiyomerler/izomerler hakkında bilgi edinin. Ben de tavsiyeler için yeterince aşina değilim, ama size küçük bir ipucu verebilirim gibi görünüyor.

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Reaction score
17
Deals
1
Kardeşim Efedrin'den mi yoksa sözde mi yapabileceğimi sormuyorum, ikisinden de yapabileceğimi biliyorum, her Efedrin'den yapıp yapamayacağımı soruyorum, burada forumda sunma seçeneğim var, ikisi de efedrin ama farklı sayı CAS biri HCL yani biliyorum ve ikincisi serbest amina ... SORUN çünkü birçok insanın burayla ilgileneceğini düşünüyorum.

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Çok ilginç görünüyor, bir şey teklif etmek istiyorsunuz ve ne olduğunu bilmiyor musunuz? Google'da arayın ya da etikete bakın.

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Reaction score
17
Deals
1
Ne sunmak istediğimi bildiğimi düşünmek yanlış, daha önce cirrus veya EPHEDRINE ARENA vardı, her şeyi bilmeme gerek yok, Arena'da EF HCL var ve serbest amin içeren herhangi bir eczane ürünü bulamadım,
Hepsi bu kadar.