Question dtox yöntemi

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
detoks yöntemi için ürün almak için opiatlardan ve ruhlardan detoks yöntemleri hakkında tavsiyeye ihtiyacım var

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Uyuşturucuya göre değişir. Fiziksel bir bağımlılıkla uğraşırken yapılacak ilk şey, ilacın bulabileceğiniz en uzun etkili formuna geçmektir, Bupropion bantları iyidir. Daha sonra dozu orantılı olarak düşürün, yani 10 mg'lık dozu 2 mg çıkararak 8 mg yaparsanız %20 azaltmış olursunuz. 8mg'dan düşürürken tekrar 2mg almazsınız. Oral morfin "bağımlılığından" kurtulmam 2 haftamı aldı (4-5 ay her 4 saatte bir 10 mg reçete edildi) dozları düşürdükten sonra kodeine geçtim.

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Eroin kullanıyorsanız, her zaman hasta olana kadar azaltabilir ve sonra norcos veya başka bir şeye geçebilirsiniz, sonra herkesin kullandığı şu bitkiye geçebilirsiniz... w a k ile başlar. bir ağaçtır. sonra vitanim c ile megadozu araştırmalısınız. bir keresinde megadoz vit c ve bir hafta metadon ile eroinden kurtuldum, sonra neefef olduğunda bir ay valium ile takip ettim.İki yıl afyonsuz kaldım, sonra fent'e düştüm. İnsanlara fent'ten kurtulmalarında aynı şekilde yardım ediyordum ama fent'ten herion'a düştüm. Sonra dserios hapları, sonra zayıf haplar ve vitamin c megadoding. megadosing'e bakın... sert ama inanılmaz derecede etkili. rehabilitasyonunda bunu kullanan bir piliç var ve çok güzel... iyi sevgiler dostum. sana en iyisini diliyorum.