Question Sıfırdan yapılan ilaçlar

BettaFoxtrot

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba BB topluluğu,

Sentezlenmesi kolay ve nispeten ucuz olan ilaçlar hangileridir?

GHB ve diğer şeyler

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
Organik kimyada her şeyi her şeye dönüştürebilirsiniz ancak küçük bir sorun vardır... işlemlerin verimliliği ve fiyat. Örnek olarak, sodyum benzoat satın alabilir ve daha sonra bu maddeyi yüksek ısı ve NaOH ile benzene dönüştürebilirsiniz. Peki benzeniniz var şimdi ne yapacaksınız? Sadece aseton satın alın ve klor jeneratörü yapın ve kloraseton yapın, sonra klorasetonu benzen ile reaksiyona sokun ve P2P elde edin ve indirgeyici aminasyon yoluyla metamfetamin elde edebilirsiniz. Ama bu oran yüzde 5-10 gibi çok düşük bir orandır.

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
Sorunuza cevap verebildim mi bilmiyorum ama umarım size yardımcı olabilmişimdir. Yani kesin soru hayır, ilaçları ucuza üretemezsiniz ama sıfırdan yapabilirsiniz ama bunun bir maliyeti var

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Bitki özleri her yerde. Bitkiler kimyada harikadır. Onun dediğini yapabilirsiniz ama efedra senensis veya Kathus edulus ekstrakte edip azaltabilirsiniz. Bu çok daha ucuz ve kolay. Bitkiler sizin için efedrin ve Catharines sentezledi.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Safrole euginol myristicin ephedrine cocaine dmt, harmaline, psilocin bufotenin.....practically every drug started as a plant extract

abarrelwithbeeonit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Safrolü nereden satın alabileceğimi bilen var mı? Sentez yapmak istemiyorum, sadece bitkinin kendisini istiyorum

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Safrole aslında bir bitki değildir. Çok sayıda bitkide değişen miktarlarda bulunan organik bir bileşiktir. Safrolü çıkarmak için kullanılan kesin yöntem kaynağa bağlıdır.

ABD'de Sassafras ağacı (Sassafras albidum) Teksas'ın ortalarından doğu kıyısına kadar doğal olarak yetişir. Sassafras yağını kökün kabuğundan çıkarmak için buhar distilasyonu kullanılır ve yağ yaklaşık %75-85 Safrole sahiptir. Sassafras kökünün kök birasının tadının geldiği yer olduğunu da okudum. "Kök birası" ismi şimdi çok daha anlamlı!

Küçük hindistan cevizi ve karabiber de dahil olmak üzere birçok farklı bitki Safrole içerir, ancak çoğu ilgili olacak kadar içermez. En yaygın olarak kullanıldığını düşündüğüm kaynak bitkiler şunlardır:
  1. Cinnamomum Burmannii Çin'e özgüdür ve verimi %95 Safrole benzer.
  2. Ocotea odorifera Brezilya'ya özgüdür ve yaklaşık %90 Safrole verir.
  3. Sassafras albidum ABD'ye özgüdür ve yaklaşık %85 verim sağlar
Neyi başarmaya çalıştığınıza bağlı olarak, bitkileri yetiştirmek ve yağ için sıkmak en iyi yol olmayabilir. İnternetten satın alabileceğiniz bir şey için bu çok fazla iş demek. İnsanların Sassafras yağını bulmanın zor olduğunu söylediklerini duydum, ancak yaşadığım yerde Walmart da dahil olmak üzere mağazalarda kolayca bulunabiliyor. Ayrıca Amazon, Ebay ve Etsy'de de satıldığını gördüm.

Kimyager değilim, Kool-Aid'imi tatlandırmakta zorlanıyorum, ancak yeni edindiğim Sassafras yağını muhteşem Safrole dönüştürmenin en az birkaç yolunu gördüm.

Bana en kolay görünen yöntem Hive arşivlerinden geldi. Yaklaşımları, Safrolü çıkarmaya çalışmadan önce Sassafras yağındaki yabancı maddeleri temizlemekti. Sassafras yağı "yıkandıktan" sonra, tam ekstraksiyon işlemi kime sorduğunuza bağlıdır, ancak temel olarak yağı bir dondurucuya koyarsınız ve ardından Safrole kristallerini göründükleri gibi çıkarırsınız.

William Dampier, Sassafras yağından başlayarak MDMA yapmak için tüm süreci yazdı ve onun yaklaşımı Sassafras yağını damıtmaktı. Ayrıntılı yazı burada: Forumlar>Sentez teknolojileri ve analizi>Amfetaminler (feniletilaminler)>Al/Hg ile Sassafras yağından tam MDMA sentezi

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Konuyu ve yukarıdaki metnimi tekrar okuduğumda, kimsenin sormadığı bir soruyu yanıtlamak için çok fazla zaman harcadığımı düşünüyorum. o_O