Question hasar azaltma

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
İlaç üretiminin olumsuz etkilerini nasıl azaltabilirsiniz? (Eğer üretici değil de kimyager iseniz)

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Sosyal, ekolojik, politik, sağlık zararlarını soruyorum... (Topluma verilen zararın sınırlandırılması.)

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Yani uyuşturucu üretmenin ve satmanın insanlara zarar verdiği için ahlaka aykırı olduğunu düşünüyor olmalısınız. Doğru mu?
Şöyle düşünelim, kendi üzerlerinde uyuşturucu kullanan insanlar rıza gösteren yetişkinlerdir. Satın almayı ve kullanmayı kendileri seçtiler ve vücutlarına ne koyacakları konusunda tam kontrole sahipler.

Yani bunun son derece ahlaksızca olduğunu düşünüyor olmalısınız, ancak bu insanların bir seçimi vardı ve bunu yaptılar. Eğer hayatlarını mahvettilerse, bu onların hatasıdır, sizin değil. Eğer bunu yapan siz olmasaydınız, başka birinden satın alırlardı. Eğer gerçekten zararı azaltmak istiyorsanız, kaliteli bir ürün üretin ya da benim gibi üreticilere gidin, çünkü breaking bad forumunda ürünümün kaliteli bir üreticisi olarak onaylandım ve sentezin her adımını en saf, en temiz ve en güvenli ürünü üretmek için özen ve çaba ile tamamladım.

Daha fazlasını öğrenmek için grubumuza katılın;)

https://bbgate.com/groups/valentino-cartel.73/

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Anlıyorum. Cevap bu (Ama ben üretici değilim). Başka pek çok sorun var. Hg/Al veya NaBH4 kullanmak yerine alüminyum bir dalış tüpünde H2/PdC kullanabilirsiniz...(Bu bir örnektir. Test etmedim).