Question Kes/karıştır kokain

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
0
Merhaba umarım iyisinizdir küçük bir sorum var kokaini neyle ve nasıl kesebileceğimi biliyor musunuz ve bu arada bu konuda bir videonuz varsa reddetmem;);)

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
10
genellikle lidokain , levamizol ile

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
0
Çok teşekkür ederim dostum, nasıl yapılacağını biliyor musun?

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Üzgünüm ama hayır, sadece biraz kesilmiş olduğunu biliyorum, bilen birine sormalısın ama kesmek çok kötü ve müşteriler senden kaçacak

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
1
Merhaba En yaygın olan şey, kokain yüksekliğinin dengesini sağlamak için bir karışım kullanmanızdır, bunun aşağıdaki gibi oluştuğunu unutmayın. Onları burundan kes, boğaza in ve beyni supve ediyorum, Bu, kullanıcının kokainin etkisinin sahip olduğu hissi takip etmesi içindir, benim tavsiyemin bu 3 ürünü kullanmak olduğunu söyledikten sonra, bu 3 bileşeni karıştırmanız gerekir fenasetin, kafein, tetrakain bu kullanabileceğiniz en iyisidir Bu ürünlerin ayrı bir karışımını yapmak genellikle% 15 tetrakain,% 35 kafein ve% 50 fenasetin. Hepsini karıştırırsın ve sonra örneğin her gram kokainin %25'ini ekleyebilirsin ya da %50 hatta %100 ekleyebilirsin. ama bu zaten 1'e 1'dir. Umarım sana yardımcı olurum arkadaşım, bu şekilde kokain kesiminde temel düzeyde bir profesyonel olacaksın

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
1
Tabii ki, karışımın omojen olması için, çok ince bir toz oluşturmak ve daha omojen bir karışım yapmak için her ürünü iyice ezmeniz gerekir.

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
1
Tabii ki, karışımın omojen olması için, çok ince bir toz oluşturmak ve daha omojen bir karışım yapmak için her ürünü iyice ezmeniz gerekir.

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
3
En iyi kesim: kreatin %40 kokain %10 amfetamin tozu, elektrikli bir karıştırıcıda karıştırın, ardından aseton ile bir pres altında yeniden karıştırın

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
1
Neden kreatin eklersiniz, bu ürünün tadı yok mu? ya da farklı bir koku, ve bunun% 10'unu koyarsanız, tehlikeli olmanın başka bir kısmı, onu tüketen bir kişinin etkiyi beğeneceğini sanmıyorum, ama neden kreatinle gerçekten ilgileniyorum

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Çoğu insan ezilmiş haplar koyuyor, hangi haplar olduğunu hatırlamıyorum. Kreatin karıştırıldığında nispeten iyi karışır, burundan çekildiğinde hiçbir etkisi veya riski yoktur ve burnunuzu acıtmaz.