Question Looking for a vendor KOKAİN SORULARI

spookyfalopero

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, mümkün olan en ev yapımı şekilde kokain pişirmeye ihtiyacım var. Bana kim yardım edebilir? Pls

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Kokaini kokain haline getirmeyi mi kastediyorsunuz? Bu sitede, video bölümünde size 2500 kelimenin öğretebileceğinden daha iyi öğretecek mükemmel bir video var. Ben de aynı şekilde yapıyorum ve tanıdığım herkes de aynı şekilde yapıyor

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/crack-cocaine-manufacturing.653/

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Isının kullanıldığı bir yöntem hiç duymadım, ama yine de biliyorsanız nasıl bilebilirsiniz ki?

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Aşçı, gizli uyuşturucu kimyagerleri için kullanılan bir argodur. Pişirmek, sentezlemek veya özütlemektir

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Hangi ülke veya bölgeden olduğunuzu sorabilir miyim? Ben sadece lehçeyi analiz etmekle ilgileniyorum. Elbette yorumunuza katılmamak mümkün değil. Genellikle (her zaman) ABD'de, aşçı, teknikte uzman olmayan biri için kullanılan bir terimdir. yani, bir hap aşçısı meth yapar, ancak sadece haplardan ve sadece LiAlH4 veya HI kullanarak. "Hap aşçıları var, sonra kimyagerler var".

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Ayıklamanızı öneririm. Sentezlemek zor

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Orada DMT içeren bazı bitkiler olduğundan eminim. Onları bildiğim isimler artık eski isimler değil çünkü ben yaşlıyım 🤣
Banisteriopsis caapi?
Psytrodia viridis?
Anandenonthera Columbia?
Anandenonthera pelagrina?
Başka bir sürü var usfse
^^. ^^ bunlar muhtemelen yanlış yazılmıştır
Erythoxylum sp.'den kokain elde etmek için kurutulduklarını, maserasyona tabi tutulduklarını, polar olmayan çözücüye batırıldıklarını ve karıştırıldıklarını hayal ediyorum. Tüm bitki örtüsü çıkarılır, çözücü konsantre edilir, asit/su, ekstraksiyon ECT. Bir A/B ekstraksiyonu, ama gerçek bir Tek'e bakmalısınız çünkü o bitkiyi asla göremeyeceğim. Çok sayıda alkaloidi ayırmak için potasyum permanganat kullanıldığını duymuştum.