Question Kokain Gazı Laboratuvarları?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Kartellerin baz metamfetamini Meksika'dan gönderdikten sonra ABD'de hidroklorüre dönüştürdüklerini okudum.

Bunu neden yaptıklarını ve aynı zamanda bunun neden kokainle yapılmadığını cevaplayabilecek biri var mı acaba? Belki gram başına çok değerli, belki de çok fazla sorun? Sıvı meth kaçakçılığını nasıl yapıyorlarsa, kokain için de aynısını yapabileceklerini varsayıyorum. Bazın hidroklorürden daha ucuz olduğunu okuduğumu sanıyordum, bu yüzden ekonomik olarak da mantıklı olabilir.

Ne düşünüyorsunuz?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
883
Baz meth yağlı bir maddedir ve baz kokain oda sıcaklığında katıdır. Baz meth 200°C gibi bir sıcaklıkta kaynarken baz kokain 98°C gibi bir sıcaklıkta kaynar.
Metamfetamin kokainden çok daha sert bir moleküldür ve baz formunda atmosferik koşullara maruz kaldığında hızla bozulur. Her ikisi de HCl formunda suda kolayca çözünür, bu yüzden ikisi için de bir avantaj düşünemiyorum. Baz daha ucuzdur...🤔🤷 Baz kokain moleküler ölçekte %10 daha hafiftir. Teorik olarak, 100g baz 110g HCl'ye asitleşir.

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Meth, meth'tir, Meksika'da yerel olarak yapıyorlar, zamandan tasarruf etmek için ve alıcı için baz formu daha iyidir .,Kokain ormanlardan geliyor, hazır toz, zaman para ve güvenliktir, tonlarca teslim ediyorlarsa, toz veya sıvı form umurlarında değil, zaten nakliye için iyi bağlantıları var,,,,,, Organizasyonlar, kokain bazıyla oynayacak zamanları yok ve zaman ve insanların zamanını da boşa harcıyorlar ve para kaybediyorlaro_Osadece küçük balıklar kokain bazıyla oynar veya kokudan ve köpeklerden kaçınmak için diğer bileşenlerle karıştırır.