Question Claviceps purpurea/ergot kültürü: Talep var mı?

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Merhaba!

Şu anda büyüyen saf bir ergot mantarı kültürüm var.
Sorum şu: bu topluluktan bu mantar için bir ihtiyaç var mı yok mu? Bunun saf kültürünü satmanın çabaya değip değmeyeceğini bilmek istiyorum.

En iyi dileklerimle,
BioLab

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Fwqbysnero

Bir haftadan beri yeni bir plaka üzerinde büyüyen temiz miselyum

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
21
Bu harika arkadaşım, uzun zamandır aradığım bir şey kesinlikle talep ediyorum

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Kesinlikle talep gördüğünü söyleyebilirim, ürettiği alkaloidleri hasat etme fikrini okuduğumu hatırlıyorum. Bence sorun şu ki, insanlar doğada bir örnek bulup agara koyacak ve aslında birden fazla örnek bulup alkaloid çıktısını karşılaştırmadan veya nesiller oluşturmak için zaman ayırmadan ve ardından en yüksek ergotamin / lizerjik asit çıktısını seçmeden satmaya çalışacaklar.

Bence örnekleri satışa sunarsanız LSD üretiminde harika bir şeyin başlangıcı olabilir.

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Evet, planım bu. Çavdar üzerinde alkaloid üretebilen bir türüm var ancak sıvı ortamda üretim henüz en iyisi değil. Verimi artırmak için mutajenez hazırlıyorum. Yaklaşık 6 ay ila bir yıl içinde daha iyi sonuçlar görmeliyim.

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Örneği doğada mı buldunuz yoksa biri size bir tane mi lütfetti?

View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Kullandığınız süreci göstermek için lütfen ayrı bir konu başlığı oluşturabilir misiniz? Yönteminizi gizli tutmayı tercih ediyorsanız, yine de kaydettiğiniz ilerlemeyi bizimle paylaşabilir misiniz?

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Bu türü bir noktada satmak istediğim için gerçekten her şeyi açıklamak istemediğimi anlayabilirsiniz, ancak yine de nasıl ilerlediğime dair ayrı bir başlık açmaktan memnuniyet duyarım. Oraya ne kadar ayrıntı koymak istediğimi göreceğim!