Kannabionid ile Cbd hasish

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
cbd hashish verildi. ve kannabionid tozu var.
bunu nasıl eşleştirebilirim?
Haşhaşın sert bir kıvamı vardır. belki de ısıtmanız gerekiyordur? lütfen yardımcı olabilecek biri. teşekkürler

Solution
2 traditional kitchen pots (one smaller than the other). I put a bigger pot on the gas stove, let the tap water run halfway. when the tap water bubbles, I put a small pot in it and throw in cbd or fake hashish. it dissolves, I simply add the desired canna, it dissolves, and I mix it with real hashish. I take a small spoonful and pour it onto a plastic tray (wrap it on a foil tray to keep it fresh, it's easier to clean up the residue afterwards) press it as hard as you like (there are many ways to do this at home as well)

m03

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Bunun hangi noid olduğunu biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız / kabaca bir fikriniz varsa, dozajlama ve hacimsel dozajlamayı araştırın ve seçtiğiniz güçte bir çözelti hazırlayın. Püskürtmeye karar verdiğinizde esrarı parçalamak yardımcı olabilir.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
100 gr sert Afgan esrarı. Sanırım 2g canna yeterli. Sadece alkolik solüsyonun cbd esrarı emdiğini bilmiyorum. belki iğneyle delip parçalara ayırırım

m03

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Sanırım yanlış anlamışım. Tozdan bahsettiğinizde sentetik kanna'dan bahsettiğinizi sanmıştım.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
2 geleneksel mutfak tenceresi (biri diğerinden daha küçük). Büyük tencereyi gaz ocağına koyuyorum, musluk suyunu yarıya kadar akıtıyorum. musluk suyu fokurdadığında, içine küçük bir tencere koyuyorum ve cbd veya sahte esrar atıyorum. çözülüyor, sadece istenen kannayı ekliyorum, çözülüyor ve gerçek esrarla karıştırıyorum. Küçük bir kaşık alıp plastik bir tepsiye döküyorum (taze tutmak için folyo tepsiye sarın, daha sonra kalıntıları temizlemek daha kolay) istediğiniz kadar sert bastırın (bunu evde de yapmanın birçok yolu var)

Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Küçük tencerenin içindekileri tepsiye döküyorum. reçineyi kazımak için küçük bir kaşık iyi olur😄