Question D-amfetamin Füme için kullanılabilir mi?

nsrnsr

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
D-amfetamin Füme için kullanılabilir mi? Teşekkür ederim

Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
S(+)-metamfetaminin buharlaşma entalpisi ve buhar basıncı korelasyon-gaz kromatografisi ile değerlendirilir. Standart olarak çeşitli ikincil alifatik aminler kullanılarak (58,7 ± 4,3) kJ - mol{sup -1} buharlaşma entalpisi ve p = (38 ± 9) Pa buhar basıncı elde edilmiştir. Ayrıca, T = 298.15 K'den kaynama sıcaklığına kadar olan sıcaklık aralığını kapsayan standartlar ve S (+) -metamfetamin için buhar basıncı sıcaklık bağımlılığını tanımlayan denklemler sağlanmıştır.

1950'lerde iştah kesici olarak kullanılan ve günümüzde tasarımcı uyuşturucusu olarak kötüye kullanılan bir madde olan N-etilamfetaminin sıcaklığın bir fonksiyonu olarak buharlaşma entalpisi ve buhar basıncı rapor edilmiştir. Fiziksel özellikleri, fizyolojik özelliklerini taklit ettiği bir madde olan S (+)-N-metamfetamin ile karşılaştırılmıştır. T = 298.15 K'de (62.4 ± 4.4) kJ-mol-1 buharlaşma entalpisi ve (19 ± 11) Pa buhar basıncı korelasyon gaz kromatografisi ile değerlendirilmiştir.

Cevabı bilmiyorum ama ilgileniyorum. Cevap burada, sadece yorumlanması gerekiyor

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Kesinlikle meth kadar iyi tütmüyor. İçmek için daha fazla enerji gerekiyor ve atmosfere karşı daha az basınç uyguluyor (ben böyle öğreniyorum, cevaba bakarak)

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Evet, eğer hidroklorür tuzu yaparsanız içilebilir