Question BMK düzenlemesi

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Merhaba. BMK 5449-12-7 konusunda Avrupa'da ne tür bir düzenleme var? bir arkadaşımın 6 kg 5449-12-7 paketine gümrük tarafından el konuldu ve yaklaşık 2 hafta sonra teslim edildi. paket incelenmek üzere analize gönderilmişti.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
113
Deals
54
Değişir = hukuk insanların düşündüğü kadar kolay değildir.
Demek istediğim - bir şeyin yönetmelik listesinde yer almaması, bunun için yargılanamayacağınız anlamına gelmez - her ülkenin yasal kimyasallar sipariş ettiğiniz için başınızı belaya sokmanın yolları vardır = bu, yasal kimyasallar sipariş etmenin bile uyuşturucu üretmeye teşebbüs veya benzeri bir suç olarak değerlendirilebileceği anlamına gelir - birçok ülkeden benim gibi iş yapan ve şu anda hapiste olan birçok insan tanıyorum m8.
DİKKATLİ OLUN!

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Anlıyorum ama bu aynı zamanda yasadışı kullanım için kullanacağınıza dair bir kanıt meselesi, satın alıp sonra yeniden satabilirsiniz... tamam, evde amfetamin üretimi için kimyasallar ve laboratuvar ekipmanı ile oturuyorsanız ve eksik olan tek şey yasadışı olmayan p2np ise ve bunu eve sipariş ederseniz, elbette sizi uyuşturucu üretimine hazırlıktan mahkum etmek için güçlü bir davaları var.

ama bmk 5449-12-7 olduğu zaman bu uyuşturucu öncüleri listesinde mi?