Question P2NP'den amfetamin için en iyi büyük ölçekli sentez (+100kg)

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
P2NP'den endüstriyel ölçekte amfetamin üretmek istiyorum ve en iyi yolun ne olduğunu bilmek istiyorum.
Hepinize teşekkür ederim!!!

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
En iyi yol önce alıcıları bulmaktır. 1 gramlık ölçek yapmayı bile denemediğinizden eminim.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Ben de katılıyorum. Herkesin aklına geldiğinde Kg meth yapmak istediğini öğrendim, ancak "Kahretsin, aslında düşündüğüm kadar ucuz değil, özellikle de ne yapmaya çalıştığım hakkında hiçbir fikrim olmadığı ve sırf en iyisini çok karmaşık bulduğum için 3 kat daha pahalı prosedürler kullanmak zorunda olduğum için".

İnsanlar genellikle kap boyutunu da göz ardı eder, ancak "Kahretsin, bunu ve bu miktarı yapmak istiyorsam, 1L varyantının 4-10 katına mal olan 20 L + şişelere ihtiyacım var." Bir bonus da "Kahretsin, şişeye sahip olsam bile, aynı zamanda çok pahalı olan 20 L ısıtma mantosuna ihtiyacım var".

Bunun imkansız olduğunu söylemiyorum. Bunu yapan insanlar var, belki ben de yapmış olabilirim? Kim bilir 🤩... Her neyse, sadece insanların %99,9'unun bunu yapacak kaynaklara sahip olmadığını ve büyük olasılıkla da asla sahip olamayacağını söylüyorum.

Demek istediğim, hepsi ilk çekişlerinde bir kg amfetamin yapacaklarını düşünüyorlar, ancak gerçekte böyle bir laboratuvar, önce küçük miktarlar üretmeden ve bunları satmadan var olamaz. Cidden ya böyle bir şey yapacak paranız var ama bilginiz yok ya da yaptığınız uyuşturuculardan zevk bile alamayacak kadar yaşlısınız ya da paranız yok (çünkü ister inanın ister inanmayın yemek/içmek, faturaları ödemek, arabanız...) yk. Yani küçük miktarlarla başlarsınız ve yavaş yavaş en tepeye tırmanırsınız. Ama para olmadan laboratuvar da olmaz. Ve laboratuvar olmadığında? Ürün de olmaz. Bu kadar basit insanlar 😋

View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Gizli bir kimyagerin gücünü küçümsemek gibi olmasın ama birader, öylece bir kimyasal tedarikçisinin deposuna girip sorgusuz sualsiz 50 litre benzaldehit satın alamazsın. Ne için kullanmak istediğinize dair geçerli bir açıklamayla birlikte sunacağınız bir izniniz olması gerekir. Aslında zamanla bu işten sıyrılmayı oldukça iyi öğreniyorsunuz ama dediğim gibi, neye bulaştığınız hakkında HİÇBİR FİKRİNİZ YOKSA ve bunu yaparsanız çok geçmeden yakalanırsınız. Benzil alkolden kendi benzaldehitinizi yapmaya karar verseniz bile, insanlar bunu doğrudan meth yapmak için kullandığından bu daha da kötüleşir. Bir şey öncü madde olmasa bile, insanların onu ne için kullanabileceğini biliyorlar, tamamen aptal değiller.

Breaking Bad harika bir dizi ama öncüllerle ilgili bu kısım eh. Hafifçe "aşırı doymuş" diyelim. Dizideki gibi fıçılar dolusu fenilasetik asitle dışarı çıkmanıza imkan yok. Bu bir kurgu. Bu yüzden bir TV şovu. Eğlence için. Ama hey, çok komik. Bu forumu ayağa kaldıracak kadar eğlenceli lmao :LOL:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Kolay bir iş değil, bana güvenin, geçen her gün, kendi yerinize sahip olmaktansa ciddi bir grup için bazı günler "ocakçı" olarak çalışmanın daha iyi olduğuna daha fazla ikna oluyorum, insanların düşündüğünden daha zor.
Açıkçası profesyonel bir şekilde ve güvenli bir şekilde yapmak zor, amatör bir şekilde yapmak ve hapse girmek daha kolay ve daha az zor, bu bir gerçek ;-)

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Evet dostum, bir de bana sor.

Laboratuvarda büyük miktarlarda herhangi bir şey yapmakla ilgili emeği bile takdir etmeye başlayalı çok uzun zaman olmadı. İster ilaç olsun ister başka ilginç bileşikler. Devam etmemi sağlayan şey kimyaya duyduğum gerçek aşktı.

Ne zaman kendimi kötü hissetsem ve bu işi bırakmak istesem, yol boyunca ne kadar çok şey öğrendiğimi ve bunun kimya bilgimi bir bütün olarak nasıl desteklediğini düşünüyorum. Sonunda hayatımda bunun artık emek olmadığı bir noktaya ulaştım. Bunun ilaçlarla hiçbir ilgisi yoktu. Birdenbire harika bir laboratuvarda, harika bir tutkuyla çalışan harika insanlarla çevrelenmiştim. Yaptığım şeyin artık sadece bir proje ya da adanmışlık olmadığını, birçok kişinin adını bile duymadığı ya da kendi gözleriyle görmediği nadir bileşiklerin gerçek araştırması olduğunu fark ettim.

Keşke yaptığımız şey anlamsız kurallar ve kısıtlamalarla sınırlandırılmasaydı. Keşke istediğimizi söylerken, istediğimizi yaparken, istediğimizi alırken sansürlenmesek. Ben bir anarşist değilim. Küçük şeyler için birbirimizi öldürmemiz gerektiğine inanmıyorum. Ama gerçek özgürlüğe inanıyorum. Tanıdığım bazı insanlar ve BB forumundaki bazı kişiler bana gerçekten yetenekli bireyler gibi görünüyor. Yani bir düşünün. Hepimiz ne yaptığımızın sürekli olarak izlendiği bu kısıtlı ortamda çalışıyoruz. Yine de, çoğu zaman bunu kendi başlarına yapmakta zorlanan devlet destekli laboratuvarlarda daha önce duyulmamış bileşikleri sentezlemeyi başarıyoruz (gerçek kişisel deneyime dayanarak konuşuyorum).

Dilerim bir gün bu çılgınlığa bir son verir ve insanlar ile uyuşturucu arasındaki ilişkinin gereksiz şiddet olmaksızın simbiyotik olarak var olabileceğini anlarız.

Uyuşturucu üretmeden önce kimyagerdim. Ama macera ve sevgi dolu bu muhteşem hayatı ancak uyuşturucu yapmaya başladıktan sonra gerçekten yaşamaya başladım. Eğer kendime ya da başkalarına zarar vermeden bir bileşik yapabiliyorsam. O benimdir. Bana ne anlatırsanız anlatın ya da beni insanların hayatlarını nasıl mahvettiğime dair saçma hikayenize nasıl yönlendirmeye çalışırsanız çalışın. Ben ne görüyorum biliyor musun? Gözlerimin içine bakan gerçek insanlar, bu deneyimi yaşamalarına izin verdiğim için bana teşekkür ediyor. Sevgiyi ve gerçek mutluluk duygularını deneyimlemelerine izin verdim. Benim ürünümden önce sokaklarda gördükleri saf olmayan boktan uyuşturucularla kendilerine zarar vermeden güvenli bir şekilde.

Uyuşturucuya karşı savaşın canı cehenneme. Kolluk kuvvetlerinin ve bu saçmalığı destekleyen her memurun canı cehenneme. Özgür insanlar olarak yaşayın. Kimsenin sizi aksi yönde kandırmasına izin vermeyin.

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Çok güzel ifade etmişsin dostum.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
113
Deals
54
100kg ürün elde etmek için büyük sentezi batırdığımdan beri 5-10 kat daha küçük yapıyorum çünkü sıcaklık / reaksiyon ile ilgili sorunlar yaşadım ve bugünden beri çok fazla kimyasal madde kaybettiğim için ağlıyorum :(