Question ABD'deki uyarıcı kıtlığı nedeniyle amfetamin satışları arttı mı?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
Anladığım kadarıyla amfetamin karları meth'e kıyasla biraz düşük, ama ABD'de herkes reçete edilen TÜM uyarıcıları tüketiyor... İnsanlar bizim buralardaki üreticilere mi yöneliyor? Gizli amfetamin trenine binmek için iyi bir zaman mı?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Amfetaminden para kazanmıyorsanız yanlış yapıyorsunuz demektir. Ürününüzü sağladığınız kaliteye göre fiyatlandırırsanız kesinlikle bir yığın yapabilirsiniz. Ben şahsen rakiplerimden daha yüksek fiyatlara sahibim ama insanlar bana geliyor çünkü ürünüm her zaman söylediğim gibi ve en iyisi olduğunu biliyorlar. Daha az alacaklarını biliyorlar ama yüksek olanın onlar ve cüzdanları için daha değerli olduğunu biliyorlar. Ayrıca bunun, toleranslarını kıracak bir madde olduğunu da biliyorlar. Doğru şekilde yapıldığında ve saf, güçlü amfetamin üretildiğinde insanlar artık kirli boku istemiyor. Genel olarak evet, amfetaminin özellikle ABD'de daha az talep gördüğünü söyleyebilirsiniz, ancak özellikle AB'de bunun için bir pazar var. Metamfetamin değil sadece amfetamin isteyen insanlar var.

İyi optimize edilmiş bir sentezle küçük miktarlarda üretseniz bile, o kadar az nakit ve başlangıç malzemesinden o kadar çok kazanıyorsunuz ki, kar etmemek tartışmasız zor olurdu. Eğer iyi ve yetenekli bir kimyager iseniz ve elinizdeki seçenekler arasında en iyi senteze sahip olduğunuzu biliyorsanız ve insanlar hala fiyattan şikayet ediyorsa, onlara satış yapmayın... Başka birine geçin. Uyuşturucu dünyasında bile nicelikten ziyade niteliği anlayan insanlar var.

İnsanlar "bir şey" elde ettikleri için bunu şaşırtıcı bir şekilde görmezden geliyor gibi görünüyorlar ama mesele bu değil. Önemli olan, sentezde attığınız her adımın en iyi yolunu ve olasılıklarını bulmaktır. Bana güvenin, eğer sentezinizi optimize ederseniz çok para kazanırsınız.

İnsanların size ve ürününüze bu şekilde saygısızlık etmesine izin vermemelisiniz, zira bu tür şeyler için üretim operasyonunun karmaşıklığı hakkında hiçbir fikirleri yok.

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
Bu yüzden sadece kendim için yapıyorum, kendim için sadece denemek için birçok şey yaptım ama biraz seviye atlamayı ve bu kıtlıktan yararlanmayı düşünüyorum. Hiç satmadım.... Şu anda üniversitedeyim, 34 yaşındayım, doğal olarak kimya alanında yüksek lisans yapacağım, ancak bugünlerde yaşamak ve her şeyin ne kadar pahalı olduğu için üniversiteye gitmek zor.... Dolayısıyla soru şu, amfetamin tek başına gerçekten karlı mı? Metamfetamin ya da N-metillenmiş tipte şeyler yapmak istemiyorum. Daha çok amfetamin, meskalin, TMA-2 vb. Her neyse, teşekkürler, cevabınız için minnettarım, bunların hepsini bilmek gerçekten faydalı.

Ama sormak zorundayım, sizinkinin diğerlerinden üstün olduğundan emin olmak için ne yapıyorsunuz? Rasematı sadece Leavo olarak mı çözüyorsunuz? Freebase'i damıtıyor musunuz?