Question Anabolik-androjenik steroidler (AAS)

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Burası birçok kimyager ve profesyonelin bulunduğu bir forum olduğu için, AAS konusunun hafife alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Burada konuyla ilgili sadece bir yazı gördüm.
AAS yeraltı laboratuvarı ile ilgili deneyimi olan var mı? Pişirme süreci, kalite kontrol veya "markalar" ile ilgili? Eminim birbirimize yardımcı olabiliriz.
Lütfen sorularınızı ve deneyimlerinizi bu başlıkta paylaşmaktan çekinmeyin.

givi2me

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
evet bu çok kolay bir süreç, öncelikleham maddelerinizi Çin'den temin etmelisiniz
test. enantat ilk almak istediğiniz şeydir ve herhangi bir steroid kullanıcısının alımının yaklaşık% 75
'idir.95'i
kaslar arası enjekte edilebilir steroidler, biraz daha fazla veya daha az benzil benzonat ile birbirleriyle hemen hemen aynı şekilde pişirilir, benzil alkol her litreye aynı miktarda eklenir
her seferinde kullanım için şişelendikten sonra çözeltilerde büyüyen herhangi bir şeyi durdurmak için kullanılır (yani bakteriler)
bir buchner şişesine, vakum pompasına, seramik veya plastik filtre hunilerine, huniler için filtre kağıdına ihtiyacınız olacak yağı insan enjekte edilebilir bir dereceye kadar filtreleyecek olan .02 um filtre kağıdı, yapacağınız miktarlara bağlı olarak ne kadar büyük bir huni ve buşere ihtiyacınız olacağına bağlı olacaktır, paslanmaz çelikte pişirmeyi iyi buldum mutfak karıştırma aletleri ile karıştırabilirsiniz bir çırpma teli ve seçtiğiniz bir ısıtma kaynağı, bir indüksiyonlu sıcak plaka iyi bir ucuz taşınabilir pişirme cihazıdır, ocaktaki indüksiyon yüzeyinin çoğuna veya tamamına temas edecek düz tabanlı büyük bir paslanmaz çelik kase, indüksiyonlu ocak sadece ısıyı açmadan önce kasede yağ ile çalışacaktır. Çiğ ürünler aynı anda hem yağa hem de benzillerinize eklenebilir.
bu yöntemle daha ileri gitmek isterseniz bana bildirin, geri kalanını daha sonra sizin için yazacağım