Question Amfetaminyağ tutarlılığı

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Dün küçük bir deney yaptım.

Amfetamin yağımı açık damıttım, bundan kastım şu.

Amfetamin yağımı büyük bir behere döktüm, bir fümenin altına koydum ve ipa damıtmaya başladım.

Kaynama noktası ~84c'de başladı ve 90'ın üzerine çıktığında durdum, o zaman ipa'nın tamamı buharlaşmıştı.

Sorum şu, amfetaminoilin kıvamı surip gibi ve çok yapışkan.

Renk parlak şeffaf sarıdan çok koyu meşe viskisine dönüştü.

Vakumla damıtılmış amfetamin yağı ile ilk elden deneyimi olan biri bunun doğru olduğunu söyleyebilir mi?

Saygılarımla

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Muhtemelen izopropil alkol içindeki kirli amfetamin bazından bahsediyorsunuz.
Reaksiyondan sonra ips+amini çıkardıysanız ve sadece ipsi buharlaştırdıysanız, kirli bir bazınız var demektir.

Elbette, amfetamin tuzları aldıysanız, kirin çoğu alkol ve aseton yıkamada kalmıştır.

Damıtılmış bir baz elde etmek için, bazı fraksiyonel olarak damıtmanız gerekir. Amfetamin yağı su buharı ile damıtılabilir.
Doğru fraksiyonel distilasyon ekipmanınız yoksa ancak %100'e yakın amfetamin içeriğine sahip temiz bir yağ elde etmek istiyorsanız, kirli yağınızı suda çözmeniz ve PH seviyesini 5,5-6 yapmanız ve polar olmayan bir çözücü ile durulamanız gerekir. Ardından yağı alkalize edin ve seçin, özütleyin ve özütleyiciyi buharlaştırın.
Tüm yağı birleştirin ve su buharı veya vakum ile damıtın.
Neden asit-baz ekstraksiyonu yapıyoruz?
Bazınız sadece amfetamin yağı değil, aynı zamanda A yağı ile birlikte damıtılacak diğer yağları da içerdiğinden, rafine safsızlıklar ve bir miktar amfetamin elde edeceksiniz ve yağın bileşimi istenen saflığa karşılık gelmeyecektir.
En saf amfetamin bazı, hafif bir balık kokusuna sahip neredeyse berrak bir yağdır.
Varsa, diğer tüm kokular ürünün ayrışması veya safsızlıklardır.
Amfetamin yağını havada saklamayın, havada oksitlenerek karbonata dönüşür.

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Hank'in renk hakkında söylediklerini ikiye katlıyorum, yağı iki kez damıtarak nispeten saf bir Amfetamin elde etmek oldukça zamanımı aldı ve renk beyaz/şeffaf. İçinde hiç sarı bile bulamıyorum.

Yağları damıtmak için kısa yol harika, bundan önce bir hava soğutucu kullandım, çünkü oda sıcaklığı yağ buharlarını yoğunlaştırmak için fazlasıyla yeterli. Ekipman ne kadar büyük olursa kayıplar da o kadar fazla olur, tabii ki kg'larca A yağı yapmıyorsanız. Sadece bir atık örneği, bir keresinde 1 litrelik bir şişeden yaklaşık 40 ml yağ damıttım, son damlasına kadar boşaltabildiğim kadar boşalttım ve duvarlara yapışan yağı boşa harcamamak için bazı asitli içeceklerle durulayabileceğimi düşündüm. En fazla 1/3'ünü içtim ve çok güçlü bir heyecan yaşadım, temelde kelimenin her anlamıyla çok fazla.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
@Hank Schrader

Cevap için teşekkür ederim, çok ayrıntılı, takdir ediyorum.

Vakumla fraksiyonel distilasyona da erişimim var, ancak yanlışlıkla Liebeg soğutucumu kırdım, bu yüzden yenisini bekliyorum.

Bunun nedeni, vakumla damıtmaya kıyasla açık bir kapta damıttığımda ne olacağını görmek istememdi.

Saygılarımla

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Sonunda vakum claisen olan bir Liebeg mi kullanıyorsunuz? Evet ise kolon uzunluğunuz çok büyük olabilir. Uçucu yağlar kısa yol altında iyi damıtılır.