Estrella27

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, Amfetamin yapımında bana yardımcı olabilecek birini arıyorum, öğretim için ödeme yapabilirim, bana ilk adımdan sonuna kadar nasıl başlayacağımı söyleyecek.

Teşekkürler!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Eğer birisi sizden para kabul ederse, bu kontrollü madde imal etmek için komplo kurmak anlamına gelecektir.
Erowid, the rhodium archives, the hive archives, drugs-forum, the vespiary, science madness ve burası gibi sitelerde bir yığın kaynak ve yöntem bulunmaktadır. Bir insanı kaşıkla beslemek kötü bir fikirdir ve çoğu yerde buna izin verilmez çünkü doğal tehlikeleri anlamak için yeterince çaba göstermediniz. İnsanlar sorularınızı ücretsiz olarak yanıtlayacaktır ancak sorulara ulaşmak için araştırma yapmanız gerekir. Bu sitenin video bölümünde başlamanız için amfetamin sentezi videoları var. İyi şanslar 🤞

d0pu

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
İlk satırı okuduğumda bunun da diğerleri gibi kötü bir site olduğunu görmek beni üzdü. Ama okumaya devam ettim ve buranın en iyi yer olduğunu biliyorum. Beni ağırladığınız için teşekkürler

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Gördüğümde inanacağım lol. yardım ettiğim tüm insanlardan bir avuç para teklif etti ve tam olarak 1 tanesi gerçekten gitti ve zamanım ve çabam için bana küçük bir şey gönderdi. bu tür düzenlemeleri kabul eden herkese ödemeyi önceden istemelerini tavsiye ederim.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Üzgünüm, sadece Sudafed ile ödeme kabul ediyorum, bu yıl 2 kutunuzu aldınız mı? Eczaneye otobüsle gideceğim, kimliğiniz var mı?