Question NaBH4 indirgeyici aminasyon yoluyla amfetamin sentezi.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Herkese merhaba,

Ayrıca sentezlemeyi planlayan biri var mı? P2NP'den NaBH4 indirgeyici aminasyon yoluyla amfetamin?
Çünkü öncüllerimizi birlikte toplu olarak satın alırsak çok daha ucuz olacak!
Kim var?

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
71
Kimsenin tanımadığı birine sipariş vermekle, faturayı bölmekle, siparişi 2 parçaya bölmekle vb. gerçekten ilgilendiğini sanmıyorum. Dürüst olmak gerekirse, maliyetler bütçeniz için çok yüksekse, başka bir şey aramanız daha iyi olur. Bu, işini kafayla yapan ve birkaç € veya $ tasarruf etmek için herhangi bir risk almayacak insanlar için ciddi bir iştir.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Dostum,
Bu forum aracılığıyla tanıdığım en iyi bağlantılarımdan bazılarını artık şahsen tanıyorum ve birkaç $ veya €'dan bahsetmiyorum, her kimyasaldan bir kerede 500 KG satın almaktan bahsediyorum, bu büyük bir fark yaratıyor, eğer bu işteyseniz ve öncüllerinizi daha ucuza almaya çalışmıyorsanız, yanlış iştesiniz!

View previous replies…

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
71
İnternet üzerinden temaslar gerçek temaslar değildir, ancak şansınızı deneyin, bu sadece ny Kişisel anlamdı.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Peki kim teslim alacak ve nereye gönderilecek?
Lojistiğin, toplu siparişle tasarruf edilen paradan daha pahalı olacağı benim için hiçbir anlam ifade etmiyor.

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
71
Dolayısıyla, gerçek bağlantılarınızı kurduğunuzda, işinizi buradan herhangi biriyle değil, onlarla yapmaya başlayın. Nodody sizi tanıyor ve öyle görünüyor ki, kimse teklifinizi kabul etmeye çalışmıyor bile.