Question sülfürik asit alternatifleri

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bir yıl önce sülfürik asidin tehlikeli madde kapsamına alınması nedeniyle şu anda konsantre sülfürik asit elde etmek çok zor.

Asit, Amfetamin sentezi sırasında Amfetamin-bazını nötralize etmek ve bir tuza dönüştürmek için kullanılmıştır.
Amfetamin freebazı tuza sentezlemek için sülfürik aside alternatifler var mı? Ya da kendim sentezlemenin başka bir yolu var mı (yeni başlayan biriyim, bu yüzden çok karmaşıksa yapmayacağım)?

Tüm yapıcı cevaplar için minnettarım.

Bay Sihir

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
Idk sitrik asit mi yoksa fosforik asit mi iş görür?

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Cevabı bilseydim sormazdım^^ Bahsettiğiniz cevaplarla çalışıyorsa, kimyasal reaksiyon sülfürik asit ile aynı mı? Dikkat edilmesi gereken herhangi bir özellik var mı?

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
benim yorumum daha deneyimli kişilerin cevaplaması içindi

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Fosforik ile ikame edebilirsiniz, ancak su ile uğraşmak berbattır. Sitrat mümkündür*, ne kadar kararlı olduğunu bilmiyorum. Tartratlar higroskopiktir, en azından amfetamin için mandelatlar ve askorbatlar ile aynıdır.
AB'deyseniz sülfürik var, listelerimi kontrol edin
Kendine iyi bak.

*https://www.bmj.com/content/1/4457/870

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
@Mr.Magic

Pil vb. için %20-50 sülfürik asit satın alabilirseniz, suyu kolayca kaynatabilirsiniz Sülfürik asit Bp 337c Su Bp 100c

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
2012 yılının sonundan bu yana, sülfürik asit içeren kimyasalları satın almak için son kullanıcı beyanına ihtiyacınız var, hangi konsantrasyonda olduğu önemli değil. Yani şu anda bunu yasal bir şekilde satın almanın bir yolu yok