Question Crystal Meth Reaction Hakkında

DanteFox

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkese merhaba,

Shake'n Bake yöntemiyle meth yapmaya çalışıyorum. Birkaç kez denedim. Ama reaksiyonda her zaman bir sorun oluyor. Reaksiyon hiç gerçekleşmedi. Neden bilmiyorum?

Benim yöntemim şöyle. Amonyum Nitrat (bir fincan) ve Psödoefedrin hapları (3 ila 4 kutu) eklemek, ardından Benzen veya Etanol içine dökmek.

Ne yazık ki şehrimde bunlardan hiçbiri yok; Coleman yakıtı veya Çalıştırma sıvısı.

Bundan sonra bir Lityum Şerit ekliyorum. Ve kül suyu (1/4 fincan). Ama reaksiyonun hemen başladığını biliyorum. Ama benim durumumda öyle değil. Hiçbir şey oluşmuyor, Bu yüzden sorunun nerede olduğunu bilmem gerekiyor! Reaksiyonu ilk kez yaptığımdan beri. İşe yaradı!! O zaman Kerosone kullanıyordum.

HCL gazı kullanmadan sadece kabı dondurucuya koyarak tozu tüttürdüm. Sadece sıvıyı süzdükten sonra.

Sonuç olarak, sorum şu ki, sadece sınırlı ve zayıf aletlerimi kullanarak reaksiyon nasıl tekrar gerçekleşecek lol.

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Coleman/toluen/ksilen/kerosen gibi hidrokarbon çözücüye ihtiyacınız var. meth şişede NaOH ile bazlandığında hidrokarbon çözücüye gitmek ister, etanole gitmez. benzen hiç kullanmadım, bu yüzden bunu bilmiyorum ama reaksiyon şişesindeki az miktarda suyun bile reaksiyonun gerçekleşmesini durdurabileceğini unutmayın.Her zaman seçtiğiniz çözücünün mümkün olduğunca kuru olduğundan emin olun, şişedeki hem amonyak gazı hem de NaOH baziktir, şişedeki basınç arttığında efedrin hcl'yi efedrin serbest baza bazik hale getirecek ve böylece reaksiyon gerçekleşebilecektir.

Solvent ve asit kaynağı olarak hırdavatçı kullanmanın düşük kaliteli ürün sonuçlarına yol açabileceğini unutmayın. çalkala ve fırında pişir, kontamine ürün yapma potansiyeline sahip bir yöntemdir. iyi bir efedrin kaynağınız varsa, bunun yerine susuz amonyağı yoğunlaştırarak klasik huş ağacı reaksiyonunu deneyin. s / b'nin yapabileceğinden çok daha temiz ürün yapacaktır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
882
Bahsettiğiniz yöntem berbat ve işe yaraması pek mümkün değil. Gerçek yöntemle ilgili bir bağlantınız var mı? Eğer bu hapları ayıklamazsanız, içlerindeki nişasta her şeyi mahvedecektir. 100 çeşit yöntem okudum ve hiçbiri bu kadar gizli değildi. Arkadaşlarınızı reaksiyona girmemiş Sudafed ve lityum ile nasıl zehirleyeceğinizi not edeceğim 😅. Bu başlığın eski olduğunu gördüm ama zaten cevap vermiştim ve bu yüzden devam etmek zorundaydım. Benim 😞